DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #406296  autor: Lezz
 23 maja 2010, 15:11
witam

Mój telefon D980 Dual nie wysyła MMSów. Po kilku próbach informuje że nie może się połączyć z serwerem. Możliwe że przywrócenie ustawień fabrycznych coś pomoże niestety nie znam kodu.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 17:08 przez Lezz, łącznie zmieniany 1 raz.

 #406306  autor: kerim36
 23 maja 2010, 16:25
czu ustawienia sa poprawne??
czy usluga mms oraz gprs jest aktywna na numerze??

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #406339  autor: Lezz
 23 maja 2010, 22:04
Już mam. Nie wiem dlaczego tak było. Przełożyłem kartę ze starego telefonu, z którego wysłałem wiele MMSów. Nowy telefon był poprawnie ustawiony. GPRS był ustawiony i uaktywniony po logowałem się do operatora. Dziwne bo musiałem zrobić jeszcze jakąś aktywację poprzez sieć. Przyszedł mi SMS z instalacją jakiejś łatki. Na stronce musiałem podać model telefonu, a że mojego nie było to podałem D880. Po zainstalowaniu tej łatki mogę wysyłać MMSy.

 #417969  autor: Orfi
 19 lip 2010, 15:34
To, że był poprawnie ustawiony GPRS wcale nie znaczy, że musiał zadziałać MMS, który ma własne inne ustawienia. Na stronie każdego operatora jest konfigurator, z którego można sobie wysłać wymagane dla danej sieci ustawienia o ile podczas logowania do sieci model telefonu nie zostanie poprawnie rozpoznany przez system.

Orfi