DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #363380  autor: PingNoMore
 04 paź 2009, 19:59
Witam

Od poniedziałku jestem posiadaczem Samsunga D980 Duoz. Jeżeli macie pytania dotyczące tego modelu to piszcie śmiało. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć.

 #363384  autor: kowcio
 04 paź 2009, 20:23
PingNoMore, mam dla Ciebie propozycję ;-) Jak będziesz miał czas, to skrobnij jakiś teścik/recenzję tego Samsunga, zapewne przyda się :-)

 #363425  autor: Vincenzo
 04 paź 2009, 23:59
Ja równiez posiadam ten telefon ale od ponad 3 miesiecy. Jest rewelacyjny. Probowalem szukac do niego nowych widgetow ale jest to pierwsza wersja TouchWiz'arda i z chyba niestety nic nowego dograc sie nie da tak jak w Avili np czy w Corby lub tez w Jet'cie. Wracajac do D980 to jedyny markowy Duos z dotykowym ekranem. Obsluga to bajka i mimo drobnych niedoróbek z czystym sumieniem mozna go polecic kazdemu. No moze gdyby tylko cena byla nizsza, ale ponoc za jakosc trzeba płacic (a jakosc wykonania poza moze tylnia klapka od baterii jest naprawde wysoka)

 #363432  autor: PingNoMore
 05 paź 2009, 08:20
No jeżeli się uda to w tym tygodniu coś skrobnę. Nie obiecuję elaboratu na kilka stron bo pisarz ze mnie marny. Co do samego telefonu to obsługa dwóch kart sim jest fantastyczna no i wybieranie, która karta ma być użyta jest bardzo łatwe i przyjemne.

Pozdrawiam

 #363520  autor: Prometo
 05 paź 2009, 20:43
1. Ja się sprawuje bateria?
2. Czy są problem z zasięgiem?

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #363540  autor: PingNoMore
 05 paź 2009, 22:01
1. W zestawie są dwie baterie. Trzyma 3 dni, przynajmniej u mnie, trochę słuchania radia, mp3, rozmawianie przez słuchawkę BT, testowanie funkcji. Wiadomo jak to przy dorwaniu się do nowego sprzętu :)

2. Co do zasięgu to odnoszę wrażenie, że tel jest bardziej czuły od U700. W miejscu gdzie pracuję jest masakra z zasięgiem i na U700 często nikt nie mógł się dodzwonić a tutaj nie ma tego problemu.

[ Dodano: 2009-10-23, 07:46 ]
Po dłuższym użytkowaniu zauważyłem nierównomierne "schodzenie" wskaźnika baterii. Wskaźnik ma 5 kresek. Pierwsze 4 nikną po 2-3 dniach a jedna zostaje przez następne 2-3 dni.

 #371501  autor: gregmal
 24 lis 2009, 10:47
Witam,
telefonik D980 mam od kilku dni. I pojawił się problem.
Gdy na kartę nadrzędną przychodzi połączenie od osoby, którą mam w książce telefonicznej, to słyszę dzwonek, ale ekran mam czarny - nie widzę kto dzwoni.
Z czego to może wynikać?
Pozdrawiam,

 #371528  autor: PingNoMore
 24 lis 2009, 13:46
Pewnie jakiś błąd w sofcie albo awaria sprzętowa. Pierwsze co bym zrobił to zaniósł go do serwisu na zmianę oprogramowania.

 #377511  autor: michal_brand
 29 gru 2009, 13:37
Prometo pisze:1. Ja się sprawuje bateria?
2. Czy są problem z zasięgiem?
Witam serdecznie wszystkich

Pozwalam sobie ponowić pytanie z października, bo wówczas telefon posiadałeś od kilku dni, a teraz minęło już kilka miesięcy. A więc krótko: jak z baterią, zasięgiem ? Czy karty funkcjonują bez żadnych problemów ? Generalnie proszę o opinie pozytywne oraz negatywne.

Z góry bardzo dziękuje, bo przymierzam się do zakupu telefonu dualsim i biorę pod uwagę także tego Samsunga >>.

 #377556  autor: Bos
 29 gru 2009, 17:20
michal_brand, jak OT to OT. Jak masz brać to weź D980, bo wyświetlacz większy i daje ci większe możliwości, tj. aparat jest lepszy.

SE: T610i, K750i, W660i, W880i, 2x W910, C902
Nokia: 2600, 5300, 6300, N73 ME, 5610, 6230i, E51, 5800, E72
Apple: iPhone 3G 8GB
Motorola: V3xx, V8
Samsung: 2x U900, F480, Galaxy S
LG: KU990, Shine
BB: 9300
Obecnie: Samsung Galaxy S/ BB 9300

 #380035  autor: PingNoMore
 11 sty 2010, 11:47
michal_brand pisze:itam serdecznie wszystkich

Pozwalam sobie ponowić pytanie z października, bo wówczas telefon posiadałeś od kilku dni, a teraz minęło już kilka miesięcy. A więc krótko: jak z baterią, zasięgiem ? Czy karty funkcjonują bez żadnych problemów ? Generalnie proszę o opinie pozytywne oraz negatywne.
Telefon uważam za bardzo dobry. Tak jak pisałem bateria trzyma spokojnie około 5 dni przy średnim użytkowaniu. Ekran dotykowy działa jak najbardziej ok, choć to mój pierwszy telefon z takim typem ekranu. Dodatkowo w zestawie jest rysik. Minusem jest sposób umieszczenia karty pamięci, żeby ją wyciągnąć trzeba wyjąć baterię. na szczęście telefon można przełączyć w tryb pamięci masowej i przeglądać jak normalny dysk twardy.
 #394669  autor: miechurzanka
 21 mar 2010, 18:16
PingNoMore pisze:Witam

Od poniedziałku jestem posiadaczem Samsunga D980 Duoz. Jeżeli macie pytania dotyczące tego modelu to piszcie śmiało. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć.
WITAM Wszystkich. Od ok. 1/2 roku jestem posiadaczem D980. Urzadzeniem jestem usatysfakcjonowany prawie w pelni. Pisze "prawie" bo zawsze cos sie znajdzie co nie cieszy. Wczesniej bylem posiadaczem D880. Tez nie mialem powodow do narzekan. Z wyjatkiem pozerania energi z ogniwa ktorej wystarczalo z trudem na ok. 40 godz. I co najciekawsze to ilosc korespondencji nie miala az tak istotnego wplywu na ten czas. Obecny fon przy przecietnym eksploatowaniu tj. ok. 10 min na dobe zapewnia 5 do 6 dni na jednej bateri. Ale nie o tym. Wiedziony cytatem postanowilem zapytac PingNoMore o szczegol dot. priorytetu "kamera" nad "aparat". Tzn. chodzi mi o to aby przy uruchamianiu wlaczala mi sie domyslnie kamera, a nie aparat. Ja po prostu nie wiem jak sobie z tym poradzic. Bardzo prosze o jakies info. Dalem sobie np. rade z wyborem SIM'u przy funkcji szybkiego wybierania. I z wieloma innymi sprawami. Ale jak na poczatek to sie rozpisalem, za co znudzonych przepraszam.

miechurzanka

[ Dodano: 2010-03-21, 18:16 ]
PingNoMore pisze:Witam

Od poniedziałku jestem posiadaczem Samsunga D980 Duoz. Jeżeli macie pytania dotyczące tego modelu to piszcie śmiało. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć.
WITAM Wszystkich. Od ok. 1/2 roku jestem posiadaczem D980. Urzadzeniem jestem usatysfakcjonowany prawie w pelni. Pisze "prawie" bo zawsze cos sie znajdzie co nie cieszy. Wczesniej bylem posiadaczem D880. Tez nie mialem powodow do narzekan. Z wyjatkiem pozerania energi z ogniwa ktorej wystarczalo z trudem na ok. 40 godz. I co najciekawsze to ilosc korespondencji nie miala az tak istotnego wplywu na ten czas. Obecny fon przy przecietnym eksploatowaniu tj. ok. 10 min na dobe zapewnia 5 do 6 dni na jednej bateri. Ale nie o tym. Wiedziony cytatem postanowilem zapytac PingNoMore o szczegol dot. priorytetu "kamera" nad "aparat". Tzn. chodzi mi o to aby przy uruchamianiu wlaczala mi sie domyslnie kamera, a nie aparat. Ja po prostu nie wiem jak sobie z tym poradzic. Bardzo prosze o jakies info. Dalem sobie np. rade z wyborem SIM'u przy funkcji szybkiego wybierania. I z wieloma innymi sprawami. Ale jak na poczatek to sie rozpisalem, za co znudzonych przepraszam.

miechurzanka

pret a partir

 #395249  autor: PingNoMore
 24 mar 2010, 07:30
Niestety, ale też nie potrafię odnaleźć takiej opcji. Być może w menu serwisowym da się takie coś włączyć.

 #395395  autor: miechurzanka
 24 mar 2010, 19:56
Witam. Domniemam, iz takowej mozliwosci nie posiada ten model. Ale mimo wszystko bardzo dzieki za odpowiedz.

miechurzanka

pret a partir