DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #356434  autor: alex1155
 30 sie 2009, 18:56
Witam.
Jestem posiadaczem modelu Samsunga D900i w Erze i mam nietypowy problem.
Otoz rozsunięcie telefonu jest hm delikatnie mowiąc dziwne . Klapka ciężko chodzi, zacina sie w połowie rozsuwania albo nie zsuwa sie do konca i trzeba uzyć wiecej siły. Cała ta sytuacja jest dla mnie o tyle dziwna ,że telefon wylądował juz raz w serwisie i miał wymieniana taśme, a działa dokładnie tak samo, a może nawet i gorzej niz przed wymianą. Moi znajomi tez maja ten model i problem jest podobny , a czasem jest i gorzej(jedna koleżanka żeby rozsunąc klapke musiała naprawde sie mocować i to dwoma rekami). A więc teraz pytanie do uzytkownikow w/w modelu: czy u was jest podobnie? czy w ogóle jest sens w wysyłaniu go do serwisu?
Dodam iz moja mam ma model e250 i klapka rozsuwa sie bez żadnego problemu.

Pozdrawiam.

 #356439  autor: kowcio
 30 sie 2009, 19:33
alex1155, próbuj z serwisem. Kuzyn ma mojego 1,5 rocznego D900i i też mówi, że już coraz ciężej wysuwa się klapkę. Spowodowane jest tym, że mechanizm jest w pełni wykonany z plastiku, a nie z metalu, co ma miejsce w innych telefonach. W E250 też powinien ciężko się rozsuwać po pewnym czasie, budowa mechanizmu rozsuwania jest bardzo zbliżona do tej z D900(i).