DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #295944  autor: papeciuch
 04 lis 2008, 21:24
Witam jestem posidaczem telefonu SAMSUNG D900i mam go od wczoraj:) jednak mam problem mianowicie:

1.Telefon mial byc nowy wyglada jak nowy folia i wszystko ale nie posiada ani jednego dzwonka w sobie!! wydaje mi sie ze wszystkie telefony maja standardowe dzwonki? Czy moze to byc spowodowane tym ze telefon byl sieci zagranicznej i przy zmianie na menu polskie i sciaganie smilocka automatycznie usunely sie te dzwonki? czy poprostu ktos go uzywal?

2.Dugim problemem jest odtwarzanie odebranych plikow przez Bluetooth kiedy przesylam tapete,zdjece,lub dzwiek polifoniczny wszystko czyta i jest ok jednak kiedy przesylam plik MP3 i chce go juz odczytac to gra okolo 1sekundy poczym pojawia mi sie ten tekst

/a/multimedia/mp/mpa/skin1/11_mediaplayer_body_ifg i telefon sie resetuje wylacza i wlacza od nowa. dodam ze nie mam karty pamieci w srodku i pliki sa zapisywane na telefonie prosze o pomoc ;( co robic :(
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 21:51 przez papeciuch, łącznie zmieniany 1 raz.

 #295947  autor: kowcio
 04 lis 2008, 21:41
papeciuch pisze:1.Telefon mial byc nowy wyglada jak nowy folia i wszystko ale nie posiada ani jednego dzwonka w sobie!! wydaje mi sie ze wszystkie telefony maja standardowe dzwonki? Czy moze to byc spowodowane tym ze telefon byl sieci zagranicznej i przy zmianie na menu polskie i sciaganie smilocka automatycznie usunely sie te dzwonki? czy poprostu ktos go uzywal?
Pewnie, że są. Naprawdę nie ma? Nawet w folderze standardowe dźwięki? Oczywiście jak wejdziesz w ustawienia, dzwonki. No to ktoś musiał specjalnie wykasować dzwonki z telefonu... Nawet nie sprawdzałem, czy te oryginalne da się wywalić.. Lub przy wgrywaniu softu coś nie tak poszło i dźwięki się nie zainstalowały. Innego wyjścia nie widzę. A dźwięki wiadomości są?
papeciuch pisze:2.Dugim problemem jest odtwarzanie odebranych plikow przez Bluetooth kiedy przesylam tapete,zdjece,lub dzwiek polifoniczny wszystko czyta i jest ok jednak kiedy przesylam plik MP3 i chce go juz odczytac to gra okolo 1sekundy poczym pojawia mi sie ten tekst

/a/multimedia/mp/mpa/skin1/11_mediaplayer_body_ifg i telefon sie resetuje wylacza i wlacza od nowa. dodam ze nie mam karty pamieci w srodku i pliki sa zapisywane na telefonie prosze o pomoc ;( co robic :(
To musisz iść do komisu i wgrać nowy soft... Widocznie jakiś bład powstał przy wgrywaniu go. Operacja nie będzie kosztowna, góra kilkanaście zł. Aha, pliki nie sa zapisywane na karcie pamięci bezpośrednio, zawsze musisz sobie przenieść na kartę pamięci. To tak na przyszłość. Widać telefon skopany przez sprzedawcę.

PS. Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów, oraz nie pisz ich z caps-lockiem. Poprawny temat to [D900i] Problem z plikami. Zmień proszę. Inaczej temat wyląduje w koszu.

 #295950  autor: papeciuch
 04 lis 2008, 21:56
1.Dzwieki standardowe na sms.a sa ale nie odtwarza ich;/ nie chca sie uruchomic;/
2.Wiec to wina softu? i musze isc poprostu ze tak powiem przeinstalowac go? w serwisie? Dlatego plikow mp3 nie czyta? i telefon sie resetuje?

Ps: za tytułowanie tematu sory.:) juz zmienilem.

 #295957  autor: kowcio
 04 lis 2008, 22:09
papeciuch pisze:1.Dzwieki standardowe na sms.a sa ale nie odtwarza ich;/ nie chca sie uruchomic;/
Soft = padaka.
papeciuch pisze:2.Wiec to wina softu? i musze isc poprostu ze tak powiem przeinstalowac go? w serwisie? Dlatego plikow mp3 nie czyta? i telefon sie resetuje?
Tak. To w 99% pomaga w takich przypadkach. W serwisie, samemu w domu nie zmienisz oprogramowania w tym telefonie. Mimo wszystko warto wydać te kilka zł.
papeciuch pisze:Dlatego plikow mp3 nie czyta? i telefon sie resetuje?
Tak, musi być jakiś debug (błąd) w oprogramowaniu. Dlatego wgranie od nowa softu raczej rozwiąże problem ;)

Przejdź się do komisu i poproś o wgranie softu do tego telefonu. Później napisz czy wszystko jest ok ;) Od tego trzeba zacząć.

 #295960  autor: papeciuch
 04 lis 2008, 22:13
Ok dzieki bardzo;) napisze jak sie cos dowiem pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-11-27, 20:40 ]
Witam ponownie oddalem telefon do serwisu i tak jak bylo mowione zmiana softa wszystko naprawila kosztowalo mnie to 50zl i wszystko juz dziala.

Pozdrawiam