DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #241011  autor: bart-xtreme
 21 gru 2007, 19:31
Hej,

Mam taki mały problem: włączam przeglądarkę i włącza się strona Orange World.
Ale jak wcisnę czerwona ą słuchawkę to przeglądarka się wyłącza. I nie byłoby w tym nic dziwnego ale jak jeszcze raz chcę włączyć przeglądarkę, czy to z menu czy przyciskiem i na klawiaturze, to niestety zawiesza się telefon i restartuje się, ale już pinu i koxdu blokady nie trzeba podawać...
Dlaczego się tak dzieje?

THX za wszelką pomoc

 #242755  autor: JarlB
 30 gru 2007, 08:51
tak jak powyzej, w wielu egzemplarzach z tego co mi wiadomo wystepowaly tego typu problemy, szczegolnie w pierwszych wersjach z xdge1. Opera mini wydaje sie o niebo lepszym rozwiazaniem niz standardowa przegladarka samsunga

C45 -> 3100 -> t68i -> A70 -> S68 -> GX25 -> 6610i -> T630 -> A38 -> EL71 -> C260 -> D900i -> 6610i -> K800i -> D900i -> 6300 -> K750i -> E66 -> E51 -> Avila -> B2710

 #397198  autor: barthezz.12
 04 kwie 2010, 19:23
ja tez mam mały problem z przeglądarką. otóż zawsze kiedy próbuję połączyć się z internetem przeglądarka sie zawiesza i dalej nie da się już nic zrobić, musze wyjąć baterie i zrestartować telefon. innego wyjścia nie ma. "Opera mini" odpada, bo musze pobrać ją z internetu w telefonie (przez ową przeglądarkę...:P), wgrać przez komputer też jej nie mogę bo nie da się, siedzialem juz na internecie i szukałem sposobu jak wgrać aplikacje na ten telefon ale niestety nic nie znalazlem. zakladam wiec ze owego sposobu nie ma. ale moge sie mylic. byc moze wgranie Opery nic nie da dlatego myslalem zeby pojsc z tym do komisu. jak myslicie? wgranie nowego softu mogłoby pomóc mi z moim problemem z przeglądarką?