DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #225046  autor: tomko111
 02 paź 2007, 21:01
Czy faktycznie w D900i bateria szybko się rozładowuje? Jakie są wrażenia obecnych posiadaczy owego telefonu, są w ogóle takowi?? ;-) Czy jakość mp3 jak słucha się przez głośnik jest dobra? I czy jak ustawi się MP3 jako dzwonek to czy przy dzwonieniu głośno dzwoni?
Dzięki za komentarze :wink:
Ostatnio zmieniony 02 paź 2007, 21:05 przez tomko111, łącznie zmieniany 1 raz.

 #226748  autor: daniel=)
 12 paź 2007, 19:35
mój kolega posiada taki telefon i bateria w sumie nie jest mocna... chyba codziennie go ładuje :D mp3 w sumie takie oo :D w porównaniu do k750i to troszke gorzej.. może głośniej ale gorzsza jakość. mocna strona to aparat :mrgreen: tak ogólnie to za taką kase jak dla mnie rozczarowanie :D i te materiały.. wszyscy stwierdzili że ten telefon to plastik sam:) ale jak nie masz co z pieniędzmi zrobic to dajesz :P

 #229091  autor: JarlB
 23 paź 2007, 22:02
szczerze? mialem juz kilka telefonow w swoim zyciu, roznych producentow i ten plasuje sie w scislej czolowce jesli chodzi o trwalosc baterii. Jakosc materialow, o ktorej mowa powyzej jakos mnie specjalnie nie zdziwila, calkiem przyzwoicie wyglada, trzyma sie i ogolnie robi moim zdaniem eleganckie wrazenie.

Jesli chodzi o plusy to tak jak mowilem, bateria, bardzo dobry aparat i jakosc wykonywach zdjec, radio, przegladarka wap (szybka, solidna, taka hmm "czysta"), jak na slidera bardzo solidna konstrukcja. Wyswietlacz jest wrecz boski. Dobra jakosc mp3, glosny o dobrej jakosci rozmowy.

Do minusow zaliczam ograniczone funkcje zarowno w obsludze radia jak i odtwarzacza mp3. Nie wiem czy to jest tylko w moim telefonie tak, ale limit 30 utworow w jednej playliscie i limit 4 playlist jest smieszny. Szczegolnie jesli biorac pod uwage to, ze moge do telefonu wsadzic 2gb karte. Minusem jest tez brak mozliwosci ogladania plikow .3gp na pelnym ekranie (nawet w benq-siemens el71 istniala ta mozliwosc) i przegladania zdjec na pelnym ekranie oraz brak opcji powiekszania i pomniejszania (zoom) zdjec przegladanych. Kolejna sprawa, brak mozliwosci bezposredniego zapisu zdjec, filmow, czegokolwiek na karte pamieci. Wpierw sie zapisuje w telefonie, pozniej manualnie trzeba kopiowac lub przenosic. Jak na takie funkcjie, taka cene etc brak obslugi motywow (themes) jest moim zdaniem minusem. Aha, i jeszcze jedno, co mnie chyba najbardziej zdenerwowalo. Jak to jest, ze D900 obslugiwal .doc/.xls/.ppt/.txt/.rtf/ a nowszy model D900i juz tej funkcji nie ma?

Jak widac wypisalem wiecej minusow, no ale jakos tak zawsze bardziej na minusy sie zwraca uwage niz na plusy.

Mimo wszystko bardzo dobry telefon, dlugo mi jeszcze posluzy. Mam nadzieje, ze cos pomoglem ;)

 #234344  autor: kyloo
 19 lis 2007, 15:00
Zgadzam się z przedmówcą .... niestety więcej wad ....
Miałem SE W810i..... szkoada słów.
Ale tak to jako kobiecy z tym softem ca dają....lo lux !!!