DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #224946  autor: Pyra
 02 paź 2007, 16:57
Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem d600tki i mam takie pytania bo nie mgoe sobie proadzic gdyz nie mam instrukcji obslugi

jak zminimalizowac odtwarzacz

jak zrobic zeby kontakty nowe zapisywaly sie na telefonie i simie

jaki jest kod jak chce usunac wszystkie kontakty, ustawic blokade telefonu

jak zrobic dodatkowy folder na album i dlaczego w 1 albumie miesci sie tylko 30 mp3 jak to powiekszyc

jak zrobic zeby na wyswietlaczu wyswietlala mi sie miejscowosc, gdzie to wlaczyc w telefonie



czy mozna i jak wgrac jakis inny styl menu/odtwarzacza ew czy jakos sflashowac sie da zeby w opcjach nie bylo takich paskow tylko ikonki, takie pod demu bo to menu torche kapa i jeszcze takie jasne kolory, zeby sie dalo zmieniac to by bylo ok


czy pod te przyciski kwadratowe da sie przyspisac wiecej niz 1 funkcje ?

jak wlaczyc latarke ?
to chyba tyle, jak cos to dopisze

pamiętaj o właściwej formie zakładania tematów...fixed
Ostatnio zmieniony 02 paź 2007, 18:45 przez Pyra, łącznie zmieniany 1 raz.

 #225026  autor: Kaczy
 02 paź 2007, 20:10
Pyra pisze:jaki jest kod jak chce usunac wszystkie kontakty, ustawic blokade telefonu
Standardowy to 00000000.
Pyra pisze:jak zrobic zeby na wyswietlaczu wyswietlala mi sie miejscowosc, gdzie to wlaczyc w telefonie
Menu -> Wiadomości -> Wiad. sieciowe. Tam włączasz odbiór. W kanale wpisujesz 50 :)
Pyra pisze:jak wlaczyc latarke ?
Wchodzisz do opcji robienia zdjęć. Lewy klawisz wyboru i tam masz opcję flesz. Wybierasz 4. czyli włączony. I już świeci. :)

...::: Made for loneliness :::...

 #225027  autor: PingNoMore
 02 paź 2007, 20:14
Większość problemów rozwiązuje modowany soft. Więcej inormacji znajdziesz na www.samsung-mobile.pl

 #225029  autor: Pyra
 02 paź 2007, 20:24
Menu -> Wiadomości -> Wiad. sieciowe. Tam włączasz odbiór. W kanale wpisujesz 50
cos ot nie robi, wchodze tam w ustawienia odbior daje wl. nastepnie wchodz w kanaly i tam wszystkie kanaly daje wyl. i na dole w wybrane kanaly daje dodaj kanal wpisuje numer 50 i tyle, zapisuje aznaczam, zostawiam i tyle.. nie wyswietla sie ;/