DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #157869  autor: babeo
 28 lut 2007, 17:56
Co do MM, jak wiemy na każdy zakupiony towar jest 7 dni na testowanie i ewentualną wymianę. Dlaczego z telefonami jest inaczej (gwarancja podbita przy zakupie)? Czy może już to zmienili i dają 7 dni?

 #157873  autor: D@rio
 28 lut 2007, 18:08
babeo pisze:Co do MM, jak wiemy na każdy zakupiony towar jest 7 dni na testowanie i ewentualną wymianę. Dlaczego z telefonami jest inaczej (gwarancja podbita przy zakupie)? Czy może już to zmienili i dają 7 dni?
Na razie póki co, wysłałem do tego człowieka z Allegro wiadomość e-mail. Na razie nie odpisał. Zobaczymy. W sumie minęło już 24h a więc zapewne nie odpisze. Widać moje pytania albo były zbyt trudne, albo odpowiedzi udzielone byłyby negatywne, a więc nie po mojej myśli ;-)

W takim razie, będę musiał się skusić na telefon z MediaMarkt. A wtedy, na pewno o tę kwestię zapytam...

Obrazek

 #157923  autor: Neutrine Ray
 28 lut 2007, 20:41
Ja bym zadzwonil do nich, tak szybciej sie dowiesz i pewniej.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #157936  autor: D@rio
 28 lut 2007, 21:07
Neutrine Ray pisze:Ja bym zadzwonil do nich, tak szybciej sie dowiesz i pewniej.
no to już ewentualnie jutro.

P.S

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie ;)

Obrazek

 #157941  autor: Neutrine Ray
 28 lut 2007, 21:24
Jakie pytanie? Nigdzie nie zauwazylem pytania?

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #157964  autor: D@rio
 28 lut 2007, 22:09
Neutrine Ray pisze:to sa one z polskim pakietem niejako "firmowo"
Neutrine Ray, możesz mi rozwinąć i wytłumaczyć w/w zdanie?

Obrazek

 #158012  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 02:10
Glowny, bezposredni dystrybutor czyli Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. dostaje od producenta na polski telefony z fabrycznie przypisanym polskim softem. Polska ma oznaczenie "CB ". Telefony ktre sa z kolei przypisane do operatora GSM maja inne oznaczenia, np. "BR" - Era, "BV" - brendowany Orange i "CB" - niebrendowany Plus.
Wielu sprzedawcow z allegro przez posrednikow ma dojscie do tych wlassnie modeli.
Chodz moga je tez bezproblemowo nagrywac na inne wersje firmwarow i sprzedawac z gwarancja UE.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #158263  autor: D@rio
 01 mar 2007, 19:47
Neutrine Ray, ok, dziękuję za wyjaśnienie.
Neutrine Ray pisze:Wielu sprzedawcow z allegro przez posrednikow ma dojscie do tych wlassnie modeli.
czy Pan Grzegorz też jest taką osobą?

Obrazek

 #158296  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 21:27
Tego nie wiem niestety, ale tym bym sie martwil, upewnij sie ze jest polski soft i pelna gwarancja producenta.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #158297  autor: D@rio
 01 mar 2007, 21:30
Neutrine Ray pisze:Tego nie wiem niestety, ale tym bym sie martwil, upewnij sie ze jest polski soft i pelna gwarancja producenta.
no na razie czekam na odpowiedź na e-mail'a. Zobaczymy. Choć nie podoba mi się tak długi okres oczekiwania...

Ponadto, kontaktowałęm się z działem Telecom ElectroWorld w Warszawie. Rozmawiałem z pracownikiem tego działu i ten gość sobie zanotował moje nazwisko, numer telefonu i ma oddzwonić jak tylko skontaktuje się z Samsungiem - chodzi o sprowadzenie granatowej wersji kolorystycznej. Zobaczymy...może coś z tego będzie.

A więc, czekamy...

Obrazek

 #158299  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 21:32
a jaka ewentualna cene krzykneli za sam aparat i te "przysluge" ?

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #158307  autor: D@rio
 01 mar 2007, 21:56
Neutrine Ray pisze:a jaka ewentualna cene krzykneli za sam aparat i te "przysluge" ?
za przysługe nic. Powiedzieli że jak się da to będzie to w normalnej, detalicznej cenie sprzedaży tj. 1289 zł.

Kwestia tylko podskoczenia jeszcze do Warszawy. Lubelski Media Markt w tej kwestii tj. sprowadzenia aparatu powiedział mi "wypchaj się Pan" i tyle. Oni mają jeszcze 7 szt. i muszą sprzedać, dlatego mi nie sprowadzą, a mają same czarne.

Obrazek

 #158315  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 22:16
MM markt i inne hipermarkety - nawet te elektroniczne to nie miejsce do kupowania telefonow (i zestawowo komputerowych) ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #158319  autor: D@rio
 01 mar 2007, 22:28
Neutrine Ray pisze:

MM markt i inne hipermarkety - nawet te elektroniczne to nie miejsce do kupowania telefonow (i zestawowo komputerowych)
no to dla Ciebie co jest miejscem do kupowania telefonów?

Tylko nie mów że Allegro...

Obrazek

 #158328  autor: babeo
 01 mar 2007, 22:47
D@rio pisze:Neutrine Ray napisał/a:



MM markt i inne hipermarkety - nawet te elektroniczne to nie miejsce do kupowania telefonow (i zestawowo komputerowych)


no to dla Ciebie co jest miejscem do kupowania telefonów?

Tylko nie mów że Allegro...
Przyłączam się do pytania D@rio :-)

 #158332  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 22:58
Allegro i kontakty z niego do porzadnych firm i sklepow GSM, kupile mase telefonow i sprzetu z Allegro, nigdy nie mialem zadnych klopotow i wszytsko zawsze taniej, znacznie taniej niz w sklepach czy komisach.

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #158334  autor: D@rio
 01 mar 2007, 23:03
Neutrine Ray pisze:Allegro i kontakty z niego do porzadnych firm i sklepow GSM, kupile mase telefonow i sprzetu z Allegro, nigdy nie mialem zadnych klopotow i wszytsko zawsze taniej, znacznie taniej niz w sklepach czy komisach.
no to znajdź mi telefon, żeby był taki jaki ja chcę :-D

Apropo, wysyłając temu człowiekowi e-mail'a w treści zamieściłem takie pytania:
Kod: Zaznacz cały
1. Czy owy telefon pochodzi z Polski, czy został sprowadzony z za granicy...?

2. Czy posiada polską dokumentację?

3. Czy jest polska instrukcja obsługi?

4. Czy pudełko do telefonu pochodzi z Polski, i czy naklejki/etykiety firmowe producenta są pochodzenia od Samsung Polska?

5. Czy 24 miesięczna gwarancja jest to gwarancja producenta czy Pańska gwarancja?
no i nie odpisał...

Obrazek

 #158338  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 23:12
Mnie tylko interesuje polski soft i wazna gwarancja - reszta to szczegoly. W kazdym badz razie nigdy sie na wala nie nacialem ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #158343  autor: D@rio
 01 mar 2007, 23:21
widać ja mam jakieś za wysokie wymagania :mrgreen:

Obrazek

 #158345  autor: Neutrine Ray
 01 mar 2007, 23:31
tak tylko ze one w gruncie rzeczy nic Ci nie daja ;)

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga