DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #151235  autor: sproket1
 08 lut 2007, 00:48
:( :( WITAM WSZYSTKICH.POSIADAM OD KILKU TYGODNI TENE MODEL SAMSUNGA I MAM PROBLEM.PEWNEGO DNIA POKAZAL MI SIE KOMUNIKAT NA TELEFONIE "LIMITED SERVICE" CO SPOWODOWALO ZE NIE MOGE NIGDZIE ZADZWONIC ANI NIKT NIE MOZE SIE DODZWONIC DO MNIE.((CZASAMI UDA MI SIE ZADZWONIC ALE KIEDY JESTEM W WIEKSZYM MIESCIE I MAM MOCNIEJSZY ZASIEG))))NA WYSWIETLACZU ZASIEG JEST PELNY ALE CZASAMI ZNIKA WOGOLE.KARTA JEST W PORZADKU BO SPRZWDZALEM JA W INNYM TELEFONIE.RESETOWALEM TELEFON I NIC NIE POMAGA.NIE MAM POJECIA CO TO MOZE BYC.MOZE WINA SOFTU-CHOCIAZ NIE SADZE BO PYTALEM W KOMISACH I POWIEDZIEL;I ZE MOZE BYC TO ALE NIE GWARANTUJA NA 100% -A TO DOSC DROGA INWESTYCJA W GRANICACH 40 FUNTOW(OBECNIE JESTEM W ANGLII).JEZELI KTOS WIE COS NA TEN TEMAT TO PROSZE O POMOC.Z GORY DZIEKUJE POZDRO :( [/b]


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Na przyszłość proszę bezwzględnie nie pisać z włączonym Caps Lockiem!
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2009, 19:56 przez sproket1, łącznie zmieniany 1 raz.

 #151368  autor: Neutrine Ray
 08 lut 2007, 15:26
Gdzie kupiles telefon? Czy ma simlocka? Z regoly "limited service" pojawia sie w przypadku wlozenia karty innej niz siec na jaka masz simlocka. Skad masz telefon? Czy upadl, wulegl jakiemus uszkodzeniu mechanicznemu, zalaniu? Kiedy i w jakich okolicznosciach wystapil problem?

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga
 #151466  autor: sproket1
 08 lut 2007, 19:59
witam.dzieki za zainteresowanie.obecnie jestem w anglii i kupilem telefon przez ebay-jest 100% nowy.jest bez simlocka a siecia macierzysta jest O2 takiej jakiej wlasnie ja uzywam.zalany nie byl na 100%, natomiast z upadkiem nie jestem pewien poniewaz moja corka sie nim nieraz bawila:)a objawy wystapily z dnia na dzien-tak po poprostu od polowy dnia przestal dzialac.czasami dziala ale to rzadko.nie mam pojecia co to moze byc.dzieki.pozdro

 #151481  autor: Neutrine Ray
 08 lut 2007, 20:23
Na wstepie zalecam resecik EEPROMU (zarchiwizuj swoje dane z telefonu) *2767*3855#. Jesli nie pomoze to przestestuj telefon na innych kartach.
Nie mozna tez wykluczyc uszkodzenia mechanicznego cpo jest prawdopodobne przy zabawach fonem, zwlaszcza przez dziecko.
Jesli ww metody nie poskutkuja bedziesz musial udac sie do serwisu ceclem sprawdzenia phona...

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga
 #152015  autor: sproket1
 10 lut 2007, 16:43
dziekuje wszystkim za porady.jednak tylko serwis mi pozostal.oddalem tel. do sprawdzenia do serwisu i jednak uszkodzenie mechaniczne.poszla jakas czesc od anteny.czyli po prostu koszta:(pozdro