DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #957153  autor: martin87
 22 paź 2017, 19:19
Niedawno napisałem trochę bluzgów na priv na fanpage UPC i podesłali mi taki formularz do wypełnienia czy jest możliwość podpięcia budynku pod ich sieć. Do wypełnienia był adres, dane do administracji, numer tel do mnie oraz konkurencja (no w tym przypadku jej brak).
Ktoś miał coś z czymś takim do czynienia? Może to coś zmienić czy raczej też podesłali, a i tak nic w tym temacie się nie zmieni? Czy można ew. coś więcej tutaj zdziałać?

Bo mam obecnie umowę z Netią wypowiedzianą (3 tyg. z hakiem, jeśli wogóle przyjęli) i okres próbny T-Mobile do 5-ego listopada. Myślę czy tego wszystkiego nie odwołać i nie dać szansy temu UPC, bo oni położą kable, a ja będę uwiązany 2 lata z T-Mobile to będzie mało różowo. A z tego co pisali to położenie kabli od zlecenia to zaledwie kilka tygodni.