DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #950653  autor: Ryszard Lubicz
 14 wrz 2017, 19:37
Dzisiaj siedząc w domu ktoś zadzwonił domofonem.
- Dzień dobry , firma Orange, proszę otworzyć drzwi od klatki
- w jakim celu?
- proszę otworzyć to się pan dowie
- niestety nie otworzę i nie życzymy sobie chodzenia po mieszkaniach. Do widzenia.
Myślałem , że po problemie. Niestety teraz schodząc na dół zauważyłem obklejone reklamami Orange skrzynki na listy. Skrzynki są nowe, montaż ich kosztował ponad tysiąc złotych. Wyraźnie temu człowiekowi powiedziałem , że nie chcemy domokrążcy. Czy mogę gdzieś zgłosić zniszczenie tych skrzynek?

Grażynko wybacz...
 #950670  autor: forum_tg
 14 wrz 2017, 21:57
Tylko na policję za zniszczenie mienia.
 #950714  autor: Remington
 15 wrz 2017, 08:09
tomektg pisze:Tylko na policję za zniszczenie mienia.
Jeśli są dowody i wiadomo kto to zrobił.

Skuteczne może być zrobić zdjęcie i wrzucić na Fb Orange.
 #950737  autor: forum_tg
 15 wrz 2017, 11:26
Nawet jeśli nie zna się sprawców, warto iść na policję i naciskać żeby skontaktowali się operatorem, ustalili kto jest podwykonawcą na danym terenie, kto jest odpowiedzialny za roznoszenie reklam (czyli jakiej to firmie zostało zlecone).
Znam sprawę z autopsji, czasochłonne ale da się ukarać sprawcę. Jak znam życie pierwsza odpowiedź z policji: sprawa umorzona w związku z niewykryciem sprawcy ;)
 #950789  autor: orson_dzi
 15 wrz 2017, 17:29
tomektg pisze:kto jest podwykonawcą na danym terenie, kto jest odpowiedzialny za roznoszenie reklam (czyli jakiej to firmie zostało zlecone).
O to to, tu jest problem. Orange zleca reklamę na danym obszarze, ale jak to zostanie zrobione zależy tylko od firmy, która się tym zajmuje.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #975009  autor: MarcinDawko
 30 sty 2018, 16:13
Napisz pismo do orange, policja umorzy sprawę.