DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #944941  autor: bodziook
 13 sie 2017, 21:34
Witam,mam fun packa na 3 usługi tel.st,internet i tv.sat.we wrześniu kończy mi się umowa,proponują orange love co praktycznie nic nie zmienia.Jest jakaś opcja negocjacji jak w komórkach czy nie.
 #964367  autor: Razor2017
 05 gru 2017, 12:31
Witam was,

Mam obecnie umowę z Orange na Neostradę 100 Mb, Telefon stacjonarny (internetowy) oraz TV. Umowa kończy mi się w maju przyszłego roku. Wnioskuję, że najlepszą ofertę dostanę jak złożę wypowiedzenie, co jutro uczynię za wczasu.

Mam pytanie co można wynegocjować na dziś przy opcji pozostawienia internetu np. 100 Mb lub przejścia do 300 mega oraz pozostawienia tego telefonu stacjonarnego przez internet, a odpuszczeniu sobie TV?
 #973077  autor: Shande
 20 sty 2018, 15:16
Witam, chciałbym zapytać jak jest z rozwiązaniem umowy na telefon stacjonarny. Umowa kończy mi się 15 lutego 2018, okres rozliczeniowy kończy mi się 9 każdego miesiąca, czy jeśli złoże teraz wypowiedzenie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia to nie naliczą mi kary? Pytam bo normalnie mam w umowie, że jeśli nie zrobię żadnego ruchu dotyczącego tego numeru to umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 6 miesięcy.
 #973151  autor: Herushingu
 20 sty 2018, 22:52
Shande pisze:czy jeśli złoże teraz wypowiedzenie z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia to nie naliczą mi kary?
Nie ma znaczenia kiedy składasz wypowiedzenie, wystarczy, że zaznaczysz, że wypowiadasz umowę skutkiem na koniec okresu zastrzeżonego w umowie. Co oznacza, że ma zostać rozwiązana wraz z końcem umowy. Nie trzeba chyba nawet zachowywać okresu wypowiedzenia, bo dotyczy on umowy na czas nieokreślony, ale mimo wszystko najlepiej zrobić to jak najszybciej.