DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #928917  autor: Krzysztof_eM
 01 cze 2017, 17:19
Z racji że potrzebuje podpiąć się pod jakąś sieć mobilną na około 3 miesiące a wszystkie okoliczne sieci oferują umowy na minimum dwa lata pomyślałem by was zapytać czy jest to możliwe.
A więc Orange Free oferuje starter za 5zł i za zarejestrowanie numeru otrzymujemy 50gb internetu na 14 dni. Pomyślałem żeby kupić własny modem na kartę Sim i co 14 dni kupować nowy starter. Czy jest jakiś limit kupionych starterów na jedną osobę ? Jaki modem wybrać by w miarę dobrze to współpracowało ? Trochę Januszowe podejście do tematu ale wiązanie się umową na dwa lata gdzie za 3 miesiące będę mieć internet stacjonarny mija się z celem.
 #928923  autor: goral2099
 01 cze 2017, 18:05
Nie ma limitu kupionych starterów na osobę. Ile GB miesięcznie potrzebujesz? W zasięgu jakich sieci i technologii się znajdujesz? Może obejdzie się bez masowego wykupu starterów. :) Chociaż taniej niż za 10PLN miesięcznie będzie ciężko, ale wygodniej może być.
 #929076  autor: maniek357
 02 cze 2017, 11:45
To jeszcze dają bonus za rejestrację numeru ? Te promocje już chyba się skończyły ...

Ja bym kupił kartę z allegro, 50 GB kosztuje ~ 40 zł.

A modem - jakikolwiek z LTE. Jak już będzie niepotrzebny możesz go sprzedać i odzyskać większą część kasy.