DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #905582  autor: maksymilian
 16 sty 2017, 15:23
Dzień dobry. Na chwilę obecną jakie można uzyskać najbardziej korzystne warunki przy przedłużeniu umowy z Funpack'kiem?. Czy geopromocja z prezentem jest najbardziej korzystna?. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + :)
 #905632  autor: maksymilian
 16 sty 2017, 20:48
Chodzi o przedłużenie umowy na Pakiet : internet telefon, telewizja. Nazywa się on Funpack. Obecnie korzystam z proporcji : geopromocja. Pytanie dotyczy czy jest obecnie jakaś inna promocja na bardziej korzystnych warunkach?. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + ☺