DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #891380  autor: jogaSensei
 13 paź 2016, 19:35
Trochę z innej półki - zastanawiam się nad zakupem tv boxa z android TV, jednocześnie planuję zmienić internet na bezprzewodowy z orange. Speed test u mnie w domu pokazuje 40mbps. myślicie, że ten net pociągnie mi streamowanie tv z jakiegoś kodiTV i jeszcze zostanie coś na jakąś grę online/surfowanie po necie? Ile neta może zjeść taka telewizja zakłądając tv włączony powiedzmy 3-4 godziny dziennie?
Pytanie drugie:
w orange będę miał zniżkę na abonament firmowy za neta 15 zł z racji kumulacji różnych usług, myślicie, że mimo tego jest sens szukać jakiejś konkurencyjnej oferty? W orange dają chyba około 80 gb limitu i lejek niby 10mbps.
i pytanie 3cie:
Dopiero wczoraj dowiedziałem się o czymś takim jaki kodi tv, czy jakiś użyutkownik może mi opisać wrażenia z tej aplikacji?
jak z programami? wszystkie c+, hbo itp bez problemu się ogląda? jak z PPV? Będę wdzięczny za każde info.
 #891447  autor: ObserwatorZRamieniaONZ
 14 paź 2016, 09:08
40 Mbit w zupełności wystarczy. Zużycie transferu zależy od jakoś streamowanego materiału, nie używam kodi na internecie mobilnym więc się nie wypowiem czy 80GB wystarczy czy nie. Na lejku 10Mbit odtworzysz stream full HD bez problemu.
Zainstaluj sobie kodi na telefonie lub laptopie i sam zbadaj jak to będzie śmigać.