DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

UPC

 #888031  autor: Neativ
 20 wrz 2016, 12:08
Witam, jestem w trakcie wyprowadzki niestety na nowym adresie UPC nie świadczy usług z powodu braku okablowania(taką informację podało mi UPC) ale jest tam Netia dowiedziałem się że kiedyś można było przejść z UPC do Netii więc czy jest jeszcze taka możliwość??
obok w bloku obok jest okablowanie UPC więc czemu nie pociągną trochę dalej kabla....
 #888359  autor: tiger93
 22 wrz 2016, 15:58
Darmowe przejście do Netii dotyczyło jedynie dawnych klientów Aster, po przejęciu ich przez UPC i było ono możliwe tylko gdy w danym budynku Netia świadczyła usługi po sieci kablowej (Gigakablówka).

http://www.speedtest.net/result/2572992339.png