DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #878756  autor: kacu123
 25 lip 2016, 10:57
Witam.
Posiadam usługi stacjonarne (telefon voip i neostradę).
Chciałem przedłużyć umowę na te 2 usługi ale jak się okazało nie ma takiej możliwości. Czy ktoś spotkał się z podbnym przypadkiem?
Pozdrawiam.
 #878758  autor: Maniek99
 25 lip 2016, 11:06
Rzeczywiście coś nie widać Nostrady z nielimitowanymi rozmowami.
W każdym razie tradycyjny telefon plus neo i tak wychodzi taniej (~90złm-c), choć pewnie będą naganiać na FunPacka.
 #879001  autor: kaciuxox
 26 lip 2016, 13:04
Nie wiem jak na portalu, ale na bok bodajże jest neo z nielimitowanymi rozmowami za 89,90 brutto, tyle, że w tej samej cenie jest funpack.
Głowy uciąć jednak nie daję.
 #888134  autor: Str8Flush
 20 wrz 2016, 22:07
Witam, a wiecie może czy da się coś wynegocjować przy przedłużeniu Funpaka. Umowa się kończy w listopadzie, na razie jak dzwonią to dają to co na stronie. Złożenie wypowiedzenia coś pomoże?
 #888138  autor: kaciuxox
 20 wrz 2016, 22:45
Było nie raz wałkowane na forum, a ja jako były pracownik fix Orange potwierdzę- cennik regulowany przez UKE, nic poza gadżetem nie wynegocjujesz choćbyś 8 wypowiedzeń złożył :D
 #890371  autor: sucharrr
 06 paź 2016, 19:44
kaciuxox pisze:Było nie raz wałkowane na forum, a ja jako były pracownik fix Orange potwierdzę- cennik regulowany przez UKE, nic poza gadżetem nie wynegocjujesz choćbyś 8 wypowiedzeń złożył :D
A jak to jest, jeśli chodzi o FTTH od Orange? Też jest usługą regulowaną, czy rządzi się własnymi prawami? Pytam bo zastanawiam się nad podpisaniem umowy z Orange na tę usługę (jest promocja - dla studentów umowa 6-miesięczna) i ciekawi mnie, czy na koniec umowy będzie można uzyskać przedłużenie na promocyjnych warunkach, jak to ma miejsce w UPC.
 #890820  autor: Orange Ekspert
 10 paź 2016, 07:35
sucharrr pisze:Pytam bo zastanawiam się nad podpisaniem umowy z Orange na tę usługę (jest promocja - dla studentów umowa 6-miesięczna) i ciekawi mnie, czy na koniec umowy będzie można uzyskać przedłużenie na promocyjnych warunkach, jak to ma miejsce w UPC.
Po zakończeniu umowy na 6 miesięcy będziesz mógł przedłużyć umowę na warunkach promocyjnych.
 #891363  autor: Nikita_Bennet
 13 paź 2016, 18:40
a te FTTH to w każdej lokalizacji idzie?
Jest możliwość sprawdzić gdzie da się to podpiąć?
 #1165722  autor: PiotrG-dz
 09 lut 2024, 12:19
Czy mając ABO No limit za 59,99 na 24 miesiące po skończeniu okresu zastrzeżonego ABO może wzrosnąć czy nie?
I czy w nowej umowie na te ABO jest teraz klauzula inflacyjna?
 #1165727  autor: Karlos20
 09 lut 2024, 12:38
PiotrG-dz: jeśli masz w umowie tak zapisane, to koszt abonamentu po okresie zastrzeżonym umowy może wzrosnąć. Dodatkowo kwota może w tym czasie nieokreślonym ponownie wzrosnąć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥