DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #840213  autor: Ukassiu18
 14 gru 2015, 10:16
Witam,

Jestem przed przedłużeniem umowy. Chciałem przedłużyć i dostać pakiet pod nazwa Neostrada z nielimitowanym rozmowami(internet + telefon), za 59,01 jak w cenniku na stronie. Konsultant mi mówi, że do tego trzeba płacić ponad 20 zł za utrzymanie jakiegoś routera który jest konieczny, i wciska mi inny pakiet droższy, czy mówi prawdę?
 #840221  autor: kamil1221
 14 gru 2015, 11:06
Neostrada z nielimitowanymi rozmowami kosztuje 59,01zł. Do tej ceny należy doliczyć opłatę za utrzymanie łącza w wysokości 29,24zł/mies. (chyba że masz teraz telefon stacjonarny na łączu analogowym i chcesz mieć 2 numery telefonu - wtedy będziesz mieć swój aktualny analogowy plan taryfowy + 59,01zł za pakiet).

Musiałeś ją źle zrozumieć z tym routerem. Livebox/Funbox jest w tym przypadku bezpłatnie dzierżawiony na czas umowy.
 #840282  autor: Ukassiu18
 14 gru 2015, 14:44
Mam w tej chwili internet jak i telefon stacjonarny. Kończy mi się umowa więc chciałem przedłużyć. I ni ch e mieć drugiego numeru. Chce mieć internet i telefon za te 59.01 jak w ofercie a tu jakieś dodatkowe koszty niby są...
 #840286  autor: kamil1221
 14 gru 2015, 15:15
W regulaminie jasno masz napisane faktyczne koszty.
Jeśli skorzystasz z promocji "Neostrada z nielimitowanymi rozmowami" możesz swój analogowy telefon zmigrować na VoIP (w skrócie - by telefon działał, będzie musiał być podłączony do modemu a nie bezpośrednio do linii).
Za usługi faktycznie będziesz płacić 59,01zł a za utrzymanie łącza 29,24zł = razem da to 88,25zł