DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #806991  autor: tyre23
 17 cze 2015, 18:43
Dostałem dzisiaj dość interesującą propozycję z Orange. Konsultant zaproponował przeniesienie telefonu stacjonarnego z Netii (umowa jeszcze ok 1,5 roku) do Orange. Obecnie posiadam w Orange sam internet. Jednak co bardziej mnie zaciekawiło, konsultant stwierdził, że nie będę ponosił żadnych opłat w związku z rozwiązaniem umowy z Netią, bo to Orange wypowie umowę dzierżawy linii Netii. Wydaje mi się to nieprawdopodobne i że to nieprawda. :)
Spotkał ktoś się z taką sytuacją?
 #807114  autor: kamil1221
 18 cze 2015, 12:44
Z pewnością zostanie naliczona kara za zerwanie umowy - tutaj cudów nie ma. Ewentualnie jak napisał @Maniek99 - umowa zostanie wypowiedziana za półtora roku. :)
 #807263  autor: robriot77
 19 cze 2015, 01:40
ściema totalna.
kare oplaca sie zaplacic jedynie w systuaccji jezeli dostaje sie duze rachunki u obecnego operatora i chce sie uciec.
jaka ulge przyznaje netia przy umowie na 24m? wie ktos?