DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #795805  autor: ArielZ
 12 kwie 2015, 18:56
Witajcie,

Bardzo chcę posiadać internet stacjonarny oraz telewizję w mieszkaniu. Niestety, jedynymi operatorami są Orange oraz Plus w tym miejscu. Staram się wybrać najlepszą ofertę i proszę o pomoc ;)
1) Orange - obejrzałem ich ofertę i odpowiada mi Funpack za 64 pln (najtańszy tv + internet 10mb/s (więcej nie ma) + nieszczęsne 29,24 pln. - Dodatkowo bon od wp na 300 pln.
2) Plus - SmartDom wydaje się być atrakcyjniejszy, gdyż do tego mam jeszcze trzecią usługę (np. dodatkowy telefon), jednak z tego co widzę, to niestety nie jestem w dobrym zasięgu LTE.

W związku z tym, chcę skusić się na pierwszą ofertą, jednak jeśli jesteście w stanie mi polecić coś innego/lepszego od tych dwóch dostawców to byłbym ogromnie wdzięczny!

Pozdrawiam,
Ariel
 #795829  autor: buba1234
 12 kwie 2015, 20:41
Jaka lokalizacja i ile zużywasz GB na miesiąc?

________________________________
 #795900  autor: ArielZ
 13 kwie 2015, 08:13
Miasto Zabrze - 41-800. Co do zużycia ciężko ocenić, ale gdy używam tel. komórkowego to 2gb na nim starcza na ok. tydzień. Raczej normalne zużycie, strony www, youtube
 #796871  autor: orson_dzi
 17 kwie 2015, 20:48
ArielZ pisze:Miasto Zabrze - 41-800
A Zabrze długie i szerokie jest ;)
Dla mnie sprawa jest prosta, kabel zawsze przed bezprzewodowym. Pewnie i stabilnie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #796873  autor: marcinek243
 17 kwie 2015, 20:58
ArielZ pisze: gdy używam tel. komórkowego to 2gb na nim starcza
Kiepskie porównanie. Mi na telefonie też starcza 1-2gb ale na komputerze leci już 100-200gb. Plus nawet zupełnie typowe użytkowanie rzędu 60gb nazywa nadużyciem więc kabel przede wszystkim.
 #796880  autor: cyanoone
 17 kwie 2015, 21:21
Ja bym wolał Plus ze względu na największy zasięg LTE.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #799914  autor: Maniiiek
 04 maja 2015, 17:17
ArielZ pisze:2) Plus - SmartDom wydaje się być atrakcyjniejszy, gdyż do tego mam jeszcze trzecią usługę (np. dodatkowy telefon), jednak z tego co widzę, to niestety nie jestem w dobrym zasięgu LTE.
Ja bym wolał Plus ze względu na największy zasięg LTE.
A potem JEB! i przycinają nielimitowany transfer do 256kbps a i tak człowiek się cieszy, że do 16kbps nie zeszli, mimo że mogą zgodnie z regulaminem. Nielimitowany net w Plusie to fikcja, na którą niestety dałem się nabrać.
ArielZ pisze:Funpack za 64 pln (najtańszy tv + internet 10mb/s (więcej nie ma) + nieszczęsne 29,24 pln.
to nie funpack a neostrada z TV. W Funpacku masz za 99.23zł na czysto dodatkowy telefon VoIP z nielimitowanymi na stacjonarne w całej UE.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.
 #801689  autor: kamil1221
 14 maja 2015, 15:15
Kod: Zaznacz cały
10. Orange ograniczy prędkość transmisji danych do nie więcej niż 1 Mb/s w przypadku, gdy transfer
danych w technologii LTE po zużyciu podstawowego pakietu danych przekroczy wartość 100 GB.
W przypadku nowych ofert Freenet w Orange. Więc nie jest najgorzej z tym lejkiem. Na 1Mb/s coś tam da się zrobić.