DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #766092  autor: maksymilian
 29 lis 2014, 12:20
Witam.

Jakie obecnie najbardziej korzystne warunki można uzyskać przy przedłużeniu umowy Funpack?
Chodz o miasto z uwolnionej centrali gdzie zostały wprowadzone nowe stawki. Proszę konsultanta o kontakt na PW
 #769153  autor: kamil1221
 10 gru 2014, 13:02
Dostaniesz warunki takie jakie przewiduje regulamin "Geopromocji" na nic więcej nie licz.
 #770816  autor: daro526
 16 gru 2014, 20:29
ja jak przedluzam umowe teraz dopiero w styczniu bede mogl to ide do salonu i slucham co maja mi do zaoferowania potem mowie ze za drogo tyle la z wami jakis rabat na abonament odp. ja tego nie moge zrobic ale zadzwonie do dzialu utrzymania klienta to moze dadza jakis rabat faktycznie rabat dostaje potem sepie rabat na sprzet lub wiekszy pakiet w tej samej cenie kminie na bieżąco. generaknie zasada jest taka ze zaczynaja oni od najlepszej oferty dla siebie a dla konsumenta najgorszej o nieco lepszych warukach do umowy obowiązującej jak zaczynasz się targować mowiac np. ze konkurencja ma lepsze warunki itp. i dostajesz dużo lepszą ofertę niż tą którą zaproponują na początku

www.korzystnaoferta.pl
 #780132  autor: Matush
 23 sty 2015, 22:02
Na funpack i usługi, które składają się z neostrady, nigdy w życiu nie dostaniesz lepszej oferty niż cennikowa/geopromocja, ewentualnie nieraz sprzedaż wychodząca (zewnętrzne firmy współpracujące z nami) dzwoni z ofertami o 9-10 zł niższymi od standardowego cennika. To wszystko :)
 #780141  autor: Sig
 23 sty 2015, 22:54
daro526 pisze:ja jak przedluzam umowe teraz dopiero w styczniu bede mogl to ide do salonu i slucham co maja mi do zaoferowania potem mowie ze za drogo tyle la z wami jakis rabat na abonament odp. ja tego nie moge zrobic ale zadzwonie do dzialu utrzymania klienta to moze dadza jakis rabat faktycznie rabat dostaje potem sepie rabat na sprzet lub wiekszy pakiet w tej samej cenie kminie na bieżąco. generaknie zasada jest taka ze zaczynaja oni od najlepszej oferty dla siebie a dla konsumenta najgorszej o nieco lepszych warukach do umowy obowiązującej jak zaczynasz się targować mowiac np. ze konkurencja ma lepsze warunki itp. i dostajesz dużo lepszą ofertę niż tą którą zaproponują na początku
Jest to bardzo piękna historia w teorii, szkoda, że nie pasująca do usługi regulowanej.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #780156  autor: robriot77
 24 sty 2015, 01:00
daro ma bujna fantazje, co najwyżej dostanie bon sodexo za przedluzenie ;p
a tak na serio to oprócz gadżetu itp. to na pewnie nic nie wywalczy i dostanie oferte standardowa ;)