DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #758457  autor: Tiesto
 26 paź 2014, 11:55
Odbyłem rozmowę z infolinią Orange w sprawie geopromocji (podpadam pod zderegulowaną linię).

Generalnie - lipa

Mam neostradę+nielimitowane rozmowy na stacjonarne i umowę wygasającą w styczniu.
Chciałem zmigrować na nowe warunki i płacić 59,9 za to samo + TV (funpack)

Niestety: aby uczestniczyć w promocji trzeba mieć teraz 3 usługi (a mam dwie).

Czy ktoś może to potwierdzić? Jeśli dobrze czytałem komunikaty portalowe, to takiego warunku nie ma...

 #758694  autor: noak
 27 paź 2014, 13:10
Ktoś cie w balona zrobił absolutnie nie trzeba posiadać 3 usług aby z tej promocji skorzystać, jeśli jesteś w trakcie umowy to dopiero przy 90 dniach do końca możesz przejść na nowy aneks z nowymi cenami, ja mam neostrade i telefon zawieszony przy formularzu zamówienia nie ma nic o dodatkowych usługach! muszę czekać do kwietnia żeby przedłużyć umowę na geopromocje.

 #758706  autor: Tiesto
 27 paź 2014, 14:05
Dziś dla odmiany telefon do salonu Orange.

Okazuje się, że nie mogę od razu przejść na geopromocję, bo mam Neostradę i telefonem-neofonem.

Rozwiąznie: dokupić TV lub rozwiązać umowę i przejść na neo + klasyczny telefon.

Ciekawa firma: nawet dobrą promocję potrafią koncertowo spartolić.

 #758712  autor: nemo2009
 27 paź 2014, 14:40
Tiesto pisze:Ciekawa firma: nawet dobrą promocję potrafią koncertowo spartolić.
Mają sporo niedouczonych pracownikow w swoich szeregach i dlatego są różne szopki.Jeśli trafisz na ogarniętego pracownika,to możesz uzyskać jeszcze inną odpowiedź.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #758714  autor: loker
 27 paź 2014, 14:59
Orange jest ślepo nastawione na zysk, ale nie widzą, że tracą rynek i nawet geopromocja tego nie zmieni. O ile te 39,90 zł miesięcznie za 80 Mb/s może być, to żądanie ciągle 49 zł miesięczne za 10 Mb/s jest nie na miejscu.

Mylę, że szkolenia dla pracowników były: nie możemy dać niższych cen, wszystko UKE reguluje, w 76 gminach w drodze wyjątku UKE pozwolił nam troszeczkę obniżyć ceny.
Ale mają o tym mówić tak, aby każdy wziął tą telewizję od nich bądź inny gadżet, aby sprzedaż rosła, a nie malała. Jakby nie można było ulec choć troszkę klientom i zaproponować samo dobre łącze internetowe w rozsądnej cenie.

 #758846  autor: Arturos
 28 paź 2014, 06:22
Geopromocja dotyczy tylko samej neo , neo+tv oraz funpacka we wszystkich opcjach prędkościowych. Promocją nie jest objęta oferta neo+neofon.

Pozdrawiam Arturos

 #758863  autor: Tiesto
 28 paź 2014, 09:07
Dzięki za konkretne info.

Sensu dyskryminowania użytkowników neo+neofon nie widzę.

Czyli wychodzi, że pomimo zderegulowania i tak jest się traktowanym jak standardowy klient.

 #758871  autor: kamil1221
 28 paź 2014, 09:52
Tyle że FP w geopromocji i tak wychodzi taniej niż zwykły Neo+VoIP, więc w czym problem ? Nie masz obowiązku używania TV, nawet nie musisz podłączyć dekodera. Jeśli wybierasz TV po satelicie, możesz za pierwszym razem skonfigurować dekoder używając do tego Liveboxa/Funboxa a następnie samą TV komuś "odsprzedać" lub pożyczyć.

 #758908  autor: Tiesto
 28 paź 2014, 12:08
Tyle że FP w geopromocji i tak wychodzi taniej niż zwykły Neo+VoIP, więc w czym problem ?
To prawda że wychodzi. Ale, jeśli dobrze zrozumiałem Arturosa, to mi geopromocji nie można zaproponować.

 #758938  autor: trip
 28 paź 2014, 15:20
Możesz, bo zawsze możesz dobrać dodatkowe usługi, poza tym 3P anuluje wszystkie zawarte wcześniej umowy.

 #758952  autor: Tiesto
 28 paź 2014, 16:11
Zatem istnieją dwa światy: realny i infolinii Orange.

Na infolinii sprzedażowej nie widzą możliwości skorzystania z geopromocji.

Oferują podwyższenie transferu do 80 Mb za podwyżkę abo o 5zł.

Niestety nie udało się mi znaleźć regulaminu geopromocji.

 #760886  autor: ukefake
 05 lis 2014, 20:37
czy ktoś już podpisał aneks z geopromocją? jak to wygląda na dokumencie?

 #760971  autor: Tiesto
 06 lis 2014, 08:17
Ja nie podpisałem, to się wypowiem :)

Reklamują Funpack za 59,9, ale okazuje się, że nie jest to cena ostateczna bo trzeba doliczyć albo 29,24 za utrzymanie albo najtańszy abonament tel. (nie voip).

Najtańszy Funpack, summa summarum wychodzi 89,14.

W rezultacie z dobrej oferty, zrobili ofertę przeciętną.

 #761361  autor: ukefake
 07 lis 2014, 20:20
mam regulamin geopromocji, jakby ktoś potrzebował to proszę o PW. Aczkolwiek najchętniej wrzuciłbym to na jakiś darmowy serwis plików, tylko jaki?