DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

Opłaca się

T-MOBILE
1
13%
PLUS
2
25%
ORANGE
3
38%
PLAY
2
25%
 #730582  autor: mikolaj0209
 06 lip 2014, 14:14
Witam czy ktoś orientuje się jaka jest prędkość internetu mobilnego w okolicach Zakopanego(dokładnie Biały Dunajec). Jaka sięć będzie miała najkorzystniejszy tam zasięg. Myślałem o T-MOBILE ale nie wiem jak jest z ich zasięgiem, a mają korzystną cene pakietów na kartę. Za 30zł jest 6GB . To ma być na kartę. Proszę o propozycje innych sieći tylko zeby byl dobry zasięg w tamtych okolicach. Co sądzicie o T-MOBILE i jego zasięgu w tamtych okolicach. Z góry dzięki :D :D [/b]

 #730598  autor: kaspeed
 06 lip 2014, 15:50
Są orientacyjne mapy zasięgu...Ale i tak: kupic sim kazdej sieci i testować najlepiej..

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #731062  autor: Sig
 08 lip 2014, 11:25
Nie sądzę, abyś uzyskał dokładną odpowiedź, bo to głównie wróżenie z fusów. Nic nie zastąpi samodzielnych testów. Pamiętaj też, że to są miejscowości turystyczne - w sezonie więcej ludzi, większe obciążenie.

Tak rzucając okiem, to tam są wszyscy operatorzy mniej więcej podobnie, mapa pozwoleń (choć nie każde musi być zrealizowane):
http://beta.btsearch.pl/?dataSource=uke ... 31&zoom=13

Nie wiem, czy T-Mobile ma już tam LTE (czy zrealizowało pozwolenie), tak samo nie wiem przecież, czy ty masz urządzenie LTE.

Patrząc pobieżnie, rozważałbym albo T-Mobile, albo Plusa (bo tu dochodzi jeszcze Aero2 i Mobyland). T-Mobile tam jest już chyba po modernizacji, Plus z na pewno LTE - tak przynajmniej pokazuje ich mapa itd.

Co do Plusa, to na Allegro są karty 12GB transferu na 120 dni za ok. 55 zł, więc to też jest jakaś opcja.

Play bym sobie darował, nie ma tam pozwolenia na LTE. Moje zdanie jest takie - nawet jeżeli nie ma się urządzenia LTE, to jeżeli stacja jest zmodernizowana do LTE, to podciągnięta do niego jest lepsza radiolinia/światłowód, więc nawet HSPA powinno lepiej działać. W teorii.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.