DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #723501  autor: aster
 07 cze 2014, 18:16
Konieczna będzie wymiana modemu czy na tym Thomsonie TWG870UG sprawnie będzie wszystko chodziło w pakiecie 250mbps?

Tak ogólnie to są lepsze i gorsze modemy w UPC (słyszałem kiedyś o Cisco, ale ponoć tylko dla klientów biznesowych)?

Kiedyś w sieci Aster miałem świetny model Motoroli, ale on później się zepsuł i wymienili mi go na jakiś kompletny szmelc (nie pamiętam marki). Potem w UPC przy 120mbps wymienili (na szczęście) na Thomsona, ale zastanawiam się jak to będzie wszystko wyglądało jeśli się przejdzie teraz na ich najwyższą prędkość 250...