DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #722557  autor: darkangel
 04 cze 2014, 18:50
W których ofertach bez problemu mogę postawić router 3G/LTE i puścić kamerkę sieciową do której bez problemu wbije się z Internetu?

Najlepiej by było dostawać od operatora zewnętrzny indywidualny IP, bądź taki gdzie UPnP będzie odblokowany i postawie sobie DynDNS jakiś :).

 #722588  autor: user_delete34
 04 cze 2014, 19:50
Wchodzi w grę oferta biznesowa?
W indywidualnych nie ma chyba nigdzie, w biznesowych raczej też, ale już większa szansa.

Kamerka ma być aktywowana przez sieć, tak? Bo inaczej to braknie Ci transferu na najdroższych nawet abonamentach.

 #722689  autor: darkangel
 05 cze 2014, 01:23
Tak kamerka ma udostępniać obraz przez Internet.
Nie wiem czy braknie, ponieważ to będzie tylko tak wybiórczo monitorowane. np 10min dziennie, a z tego co wiem kamerka nie zużywa tak transferu jak się nie jest do niej zalogowanym.

 #723022  autor: Flash999
 05 cze 2014, 22:20
Plus oferuje taką usługę, więcej informacji tutaj: http://internet.plus.pl/firmy/promocje/ ... y-adres-ip
Niestety, tylko dla firm.

Domyślnie Internet mobilny ma adres IP publiczny (zewnętrzny), jednak ze względu na bezpieczeństwo - z wieloma ograniczeniami (ochrona przed atakami - firewall, zablokowane odpowiednie porty).

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #723061  autor: Legol
 06 cze 2014, 00:10
W Orange dla Firm W ofercie Business Everywhere dostępne są dwie opcje:

IP zewnętrzne dynamiczne- VPN w cenie 5 zł netto/msc
IP zewnętrzne stałe- VPN Static w cenie 15 zł netto/msc

Usługę możesz włączyć w dowolnym planie BE. Właczenie i wyłączenie przez *600

Do tego w ofercie powinny być jeszcze routery z przekierowanie portów np Huawei B593

 #723094  autor: WilkJac
 06 cze 2014, 08:49
Interesujący temat. Sam zastanawiałem się nad tą kwestią...

 #723248  autor: darkangel
 06 cze 2014, 18:27
Akurat oferta dla firm też może być, ponieważ to nie dla mnie a kolegi, a on ma własną firmę :).
I potrzebuje poprostu od czasu do czasu zobaczyć co robią pracownicy przez kamerkę.