DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #714076  autor: jeslo70113
 28 kwie 2014, 20:21
Witam, potrzebuje wrzucić kartę internetu mobilnego do jednego urządzenia. Wystarczy mi 1gb. T-mobile oferuje mi najtańszy abonament na firmę z 3GB za 18brutto . Znalazłem T-Mobile na kartę pakiet cykliczny 1GB jest za 10PLN/m-c. Czy jest coś tańszego w abonamencie najlepiej 12 m-cy?

 #714077  autor: Karlos20
 28 kwie 2014, 20:33
jeslo70113, jeszcze jest oferta z modemem do 7,2 mbit/s za 69 zł.
Na kartę z taryfy TuBiedronka w T-Mobile.
14 dni na start z 5 zł na koncie i 1 GB na start. Jeśli utrzymasz wychodzące, przez kolejne 3 miesiące otrzymasz po 1 GB GRATIS, od 4. miesiąca otrzymasz 3 GB za 20 zł w samoodnawialnym pakiecie co 30 dni.
Bez abonamentu i rachunków.
Ważność wychodzących sumuje się do 12 miesięcy z każdym zasileniem.
Zasilenia: 20 zł to 30 dni, 30 zł to 90 dni.
Info: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/inte ... 30450.html

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥