DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #654821  autor: kasiaw90
 14 sie 2013, 13:37
Właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania na kabatach w Warszawie. Musze zorganizować sobie internet i telewizję. Wcześniej miałam ją z Vectry. Teraz zastanawiam się nad UPC ponieważ z Vectry stosunkowo często miałam przerwy w dostępie do netu (jakieś modernizacje itd...) Czy ktoś korzystał może z usług obu operatorów i może wskazać który jest lepszy?

 #654867  autor: manyaky
 14 sie 2013, 16:55
Vectra ma tańszą telewizję, UPC Internet. W zasadzie na tym się różnice kończą. Jeśli nie byłaś zadowolona z Vectry - weź UPC na rok i sprawdź.

 #654877  autor: KR2615
 14 sie 2013, 17:24
Perypetie które miałaś z Vectrą to mógł być czysty przypadek. Mogłas po prostu mieszkać w regionie który w tamtym czasie modernizowali. Weź oferty obu operatorów, porównaj i oceń która będzie dla Ciebie korzystniejsza. Pamiętaj tylko, ze TV mozna ogladac przez Internet - wiekszosc tv ma wideo na zyczenie, iPle, HBO GO wiec za doplata kilku - kilkunasto zlotych masz calkiem spora oferte telewizyjna majac tylko lacze internetowe.

 #654889  autor: zygikuleczka
 14 sie 2013, 18:05
kasiaw90, wszystko zależy od lokalizacji. Zamów na stronie, wówczas będziesz miała możliwość odstąpienia od umowy przez 10 dni jakby coś było nie tak. Ze swojej strony poolecam UPC.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #735915  autor: macc
 29 lip 2014, 17:23
Szanowni Państwo!

W związku z modernizacją sieci w dniu 30.07.2014r. w godzinach 00:00 – 06:00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do usług cyfrowych Vectry, w tym: telewizji cyfrowej, Internetu i telefonii stacjonarnej.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 801 0 801 80, (58) 742 65 00 lub na www.vectra.pl.

 #735949  autor: Wiksa11
 29 lip 2014, 19:32
Telewizje z UPC mam od kilkunastu, a Internet od 4 lat i jestem zadowolony. Obyło się bez większych awarii.

 #736470  autor: david4nal
 31 lip 2014, 13:04
A masz pewność, czy możesz w ogóle wybrać UPC? Często operatorzy nie zakładają swojej infrastruktury w miejscu gdzie już jest jeden. Ja tak miałem w warszawie, że tylko UPC było dostępne w mojej lokalizacji.