DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #653416  autor: SomalijskiWluczega
 08 sie 2013, 13:42
co sądzicie o tym? czy jak się ma nielimitowane połączenia na stacjonarne to można dzwonić za darmo na wszystkie numery stacjonarne w UE? i na niektóre komórki w UE np (z tym że z jednorazowym limitem 10 minut - tych połączeń może być nieskończenie wiele)
Czy np tp/orange albo netia wymyślą, że to jest nr specjalny i każą sobie za ten nr dodatkowo płacić??
Bo nie chciałbym się wkopać w jakieś bagno z tym związane.
Wie ktoś jak to działa w praktyce??

 #667520  autor: morawka78
 13 paź 2013, 12:44
ja dzwonie z alenumeru za granice od jakeigos czasu, dzwonie tylko na kierunki te bezplatne bo akurat takich potrzebuje, i rzeczywiscie nikt nic mi nigdy nie doliczyl, dla mnie super sprawa, amma nadzeje ze nie zrobia z tego platnych rozmow, trzeba korzystac poki jest jak jest :)

 #710520  autor: ChuckyCiechanow
 15 kwie 2014, 21:32
Tansza oferte bez umowy na polczenia zgraniczne chyba ciezko znalesc