DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #6001  autor: Dragon
 26 maja 2005, 13:40
Ostatnio zamowielm w Tele 2 pakiet Dobry Wieczor i Weekend, myslicie ze dobrze zrobilem? Moje srednia rachunkow wachala sie wokolicach 85zł, a przed 16 w domu i tak nikogo nie ma, co sadzicie o tej ofercie ?

 #6016  autor: WitekT
 26 maja 2005, 14:46
Oferta bardzo dobra, ale pod jednym warunkiem - że w Twojej strefie nie będzie za dużo korzystających z Tele2 i będzie szło się gdzieś przez ten prefix wbićw "godzinach szczytu". ;)

 #6030  autor: Piotr
 26 maja 2005, 20:06
Kilku znajomych ma - z tego co widzę i z ich opini wnioskuję, że oferta jest na prawdę lux. Szkoda tylko, że TPSA pobiera ten characz za zinicjowanie połączenia :(

PS. Kto wie może sam się skuszę na ofertę TELE2 :D

 #6081  autor: Irek
 27 maja 2005, 14:20
tylko nie TELE2, oj nie

 #6115  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:15
A to czemu? Jeżeli możesz uzasadnij swoją wypowiedź.

Pozdrawiam.

 #6119  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:18
No może nie samo Tele 2, ale swego czasu ich akwizytorzy!

 #6124  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:23
No to szefie nie mylmy pojęc bo akwizytorzy TELE2 oraz sieć TELE2 to dwie zupełnie inne bajki.

PS. O akwizytorach TELE2 był jakiś czas temu reportaż w uwadze - b. ciekawy :wink:

 #6126  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:25
Dobra! Ale i tak mi się nadal będzie, źle kojarzyło! Zresztą telefony stacjonarne nie za bardzo mnie w ostatnim czasie interesują, a także oferta firm z tego segmentu!

 #6134  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:43
Trochę dziwne rozumowanie.
No ale cóż to nie jest moja sprawa.

Ja tam do TELE2 nic nie mam i wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas będę korzystał z ich usług.

 #6141  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:47
Jeden lubi teściową drugi synową.

 #6149  autor: Piotr
 27 maja 2005, 15:52
Tylko wiesz gadanie typu, że nie będziesz korzystał z ich usług bo ci się źle kojarzy jest trochę śmieszne.
Owe rozumowanie można porównać do tego, że kiedy potrąci cię samochód na przejściu dla pieszych to już nigdy w życiu nie będzie przechodził na zebrze a po za nią bo pasy ci się źle będą kojarzyć.

 #6152  autor: Irek
 27 maja 2005, 15:54
Generalnie to ja zmieniam zdanie co 5 minut i czasami może mi się coś poprzestawiać w głowie.

Moje ukłony dla wielkiego filozofa i myśliciela! :D

 #6171  autor: Piotr
 27 maja 2005, 21:26
jesito pisze:Generalnie to ja zmieniam zdanie co 5 minut i czasami może mi się coś poprzestawiać w głowie.
Zauważyłem :wink:
jesito pisze:Moje ukłony dla wielkiego filozofa i myśliciela! :D


Nie nawijaj mi tutaj makaronu na uszy bo po pierwsze filozofem nie jestem i raczej nie będe. Za myśliciela też się nie uważam - ot co bardziej do mnie pasuje tytuł "Życiowy obserwator" :-D

 #6310  autor: Irek
 29 maja 2005, 20:00
Piotr pisze:
jesito pisze:Generalnie to ja zmieniam zdanie co 5 minut i czasami może mi się coś poprzestawiać w głowie.
Zauważyłem :wink:
jesito pisze:Moje ukłony dla wielkiego filozofa i myśliciela! :D


Nie nawijaj mi tutaj makaronu na uszy bo po pierwsze filozofem nie jestem i raczej nie będe. Za myśliciela też się nie uważam - ot co bardziej do mnie pasuje tytuł "Życiowy obserwator" :-D
Każdą wypowiedź można zrozumieć dwojako. :-D

 #6316  autor: Dragon
 29 maja 2005, 21:10
wlasciwie to ta oferta bylaby supewr gdyby nie te 19 groszy za rozpoczecie polaczenia (ale i tak taniej niz TEPSA, oni maja za 20 gr :P)

 #6327  autor: Sirmark
 30 maja 2005, 00:56
Dragon pisze:wlasciwie to ta oferta bylaby supewr gdyby nie te 19 groszy za rozpoczecie polaczenia (ale i tak taniej niz TEPSA, oni maja za 20 gr :P)
ja mojej mamie wlaczylem te darmowe wieczory w tele2. dziala dobrze.. problemow brak. w telefonie padla ostatnio bateria od tych godzin ;))

a co do pozostalych rozmow, operatorzy stacjonarni bronia sie przed ponoszeniem oplat interconnectowych przy krotkich polaczeniach..
Dlatego ja polecam przy krotkich polaczeniach uzywania komorki.

ja co prawda mam komorki z taryfami biznesowymi.
ale obecnie dzwonie tylko z komorek bo nie oplaca mi sie uzywac telefonu stacjonarnego. stacjonarka jest tylko po to aby ktos do mnie mogl dzwonic.. ale jesli jakis op zaoferuje mi wirtualna stacjonarke z numerem stacjonarnym w mojej strefie w polaczeniu
z komorka.. to rezygnuje od razu z tepsy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #6341  autor: Piotr
 30 maja 2005, 13:16
SirmarK pisze:ale jesli jakis op zaoferuje mi wirtualna stacjonarke z numerem stacjonarnym w mojej strefie w polaczeniu
z komorka.. to rezygnuje od razu z tepsy.
No dobrze ale czy jest szansa, że taki wirtualny operator stacjonarny (jeżeli się rzecz jasna pojawi) to w jakimś tam stopniu zawsze będzie zależny od innego operatora np. TPSA, Dialog czy Netia a co za tym idzie opłat za nawiązanie połączenia, które zestawia nam macierzysty operator raczej nie wyeliminujemy i to jest w tym wszystkim jasmutniejsze :cry:

 #6444  autor: Dragon
 31 maja 2005, 20:09
osttanio rozmawialem ze znajoma od rodzicow i mowila ze miala z Tele 2 niezle problemy, naliczali jej i z TEPSY i z TELE 2, babaka jej pwoiedzial ze juz nie musi dzwonic przez prefiks, a okazalo sie ze jednak musiala i w ogole jej sie nie podbalo, mial ktos z was podobne problemy ?