DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #616350  autor: marcinkoleksl
 24 lut 2013, 19:44
piotr2802 pisze:Proszę więc o konkretne porady: Czy warto przejść do Neostrady ???
ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował. sam mam multimo kilka lat i nie narzekam. przeniosłem jednak dla oszczędności numer z tpsa (tez socjalny) do multimo i teraz za tel i net 20m place niecałe 92pln. jak byś przeniósł tel do multimo, to z konfiguratora usług wynika, iż płaciłbyś jakieś 84pln łącznie (umowa na 24mies.), ale możesz jeszcze wyrwać jakiś mały rabat (rzędu 3-5pln), w konu 7 lat im kasę dawałeś. przedstaw wyliczenia, ile za tel i net będziesz płacił w orange, może dadzą sensowną cenę.
także zadzwoń i się spytaj lub wyślij formularz, do mnie oddzwaniali przeważnie w ciągu 1 dnia, jak załatwiałem sprawy z przejściem z tpsa do nich.
osobiście awarii zero, net stabilny, na szczęście nigdy nie musiałem składać reklamacji, a to podobno kuleje w multimo.

#616398  autor: pakierhakierxd
 24 lut 2013, 23:10
Obyś tylko nie miał takich problemów jak ja z przejściem z Multimo na Netię,2 miesiące byłem bez neta,szczegóły w tym wątku :D

Pozdrawiam :)
 #616550  autor: piotr2802
 25 lut 2013, 15:59
marcinkoleksl pisze:
piotr2802 pisze:Proszę więc o konkretne porady: Czy warto przejść do Neostrady ???
ja na Twoim miejscu bym nie ryzykował. sam mam multimo kilka lat i nie narzekam. przeniosłem jednak dla oszczędności numer z tpsa (tez socjalny) do multimo i teraz za tel i net 20m place niecałe 92pln. jak byś przeniósł tel do multimo, to z konfiguratora usług wynika, iż płaciłbyś jakieś 84pln łącznie (umowa na 24mies.), ale możesz jeszcze wyrwać jakiś mały rabat (rzędu 3-5pln), w konu 7 lat im kasę dawałeś. .
Oczywiście , że przedstawiłem multimo inne oferty z Netia i Orange, ale niestety staneło na tych 84 zł i dalej chyba juz nic nie da się urwać. Zarówno w Orange jak i w Netia z wyliczeń wynika że płaciłbym za telefon i internet 10 Mb/s duzo mniej niż 80 zł.
Niestety ale multimo odpowiedziało mi , że juz nic nie popuszczą i moge złożyć rezygnację jeśli nie odpowiada mi ich oferta.
 #829198  autor: smikel
 16 paź 2015, 09:47
Tak, warto przejść z Multimo na Neostradę. Jakość usługi multimo ( niestety) mocno spadła. Już Nie polecam (byłem klientem ponad 6 lat). Niski transfer. Brak zrozumienia problemu ze strony obsługi klienta.