DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #5738  autor: Piotr
 19 maja 2005, 15:17
W tym poście zamieściłem cennik ADSLek jaki obowiązuje we Francji. W stosunku do zarobków jakie tam mają internet jest w przyzwoitej cenie. U nas też by mogły być limity ale za jakieś sensowne pieniądze. A tak ludzie płacą ciężkie pieniądze do kieszeni danego dostawcy (w tym przypadku TPSA) i otrzymują łącze z limitem, który tak na prawdę o kant d... można robić.

No ale cóż to jest Polska...

Pozdrawiam.

 #6639  autor: RobertX
 05 cze 2005, 21:58
A wszystko przez to ze tepsa nie ma w tej dziedzinie konkurencji i robi co chce bo ludzie musza miec internet i nie maja innego wyjscia. Ale skoro jestesmy w unni to moze w niedalekiej przyszlosci sie cos zmieni :)

 #6656  autor: Sirmark
 06 cze 2005, 00:42
RobertX pisze:A wszystko przez to ze tepsa nie ma w tej dziedzinie konkurencji i robi co chce bo ludzie musza miec internet i nie maja innego wyjscia. Ale skoro jestesmy w unni to moze w niedalekiej przyszlosci sie cos zmieni :)
ale trzeba powiedziec ze sie poprawia..
do tego trzeba dodac ze powstaje sporo roznych sieci, nawet takich 2-3 osobowych.. to sprawia ze sten staly internet ma sie za ok. 50 pln/m-c

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #6664  autor: RobertX
 06 cze 2005, 08:51
W sieci to może tak ale np. ja nie mam mozliwosci zalozenia lokalnej sieci (mieszkam na osiedlu w domu jednorodzninnym) a nawet nie mialbym z kim dlatego dla mnie to odpada.

 #6674  autor: Sirmark
 06 cze 2005, 13:32
RobertX pisze:W sieci to może tak ale np. ja nie mam mozliwosci zalozenia lokalnej sieci (mieszkam na osiedlu w domu jednorodzninnym) a nawet nie mialbym z kim dlatego dla mnie to odpada.
zawsze mozna z sasiadem postawic siec na WiFi, jak jest dobrze zrobione, to dziala naprawde bez problemu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #6722  autor: Piotr
 07 cze 2005, 13:07
RobertX pisze:Ale skoro jestesmy w unni to moze w niedalekiej przyszlosci sie cos zmieni :)
Ja na to bym nie liczył. Przystąpiliśmy do struktur drugiego ZSRR (czyt. UE) i co z tego? Taki moloch bawi się w pieprzony VAT na sieć kiedy np. w USA (potęga gospodarcza) VATu na internecik nie ma? Czy będzie tak kiedyś w UE. Czas pokaże ja jednak na to prędko nie liczę. Po za tym UE każe nam wyrównywać ceny itp. a ja się pytam czemu nie wyrównamy zarobków? Dla Francuza czy Niemca wypłata 100 - 150 zł za dostęp do sieci to nie jest majątek w przeciwieństwie do Polaka. No ale czy ktoś to zrozumie jeżeli w naszym rządzie siedzą same pedały od brania pieniędzy i zwyczajnego okradania społeczeństwa :evil:

W pensji (zapomodze) podatek :!:
W paliwe podatek :!:
W żarciu podatek :!:
W biletach podatek :!:
W internecie podatek :!:
W połaczeniach telefonicznych podatek :!:

Pytam się ile kur... można z ludzi zdzierać? :evil:
Jak widzę te świnie w BMKach, Lanciach jak wożą swoje poselski dupska to się nie dziwię, że w na wsi nazywającej się POLSKA jest prawie we wszystkim podatek m. in. w dostępnie do neta. Przecież zasrany pan poseł (KIJ WAM W BARY BANDYCKO - ZŁODZIEJSKA NACJO :evil: ) musi jeździć w komfortowych farunkach na zakupy do TESCO i od czasu do czasu do burdelu zabawić się z jakąs panną rzecz jasna za nasze pieniądze...

Mam dość... Zróbcie tutaj jakąś rewolucję. Dajcie ludzią broń a przysięgam wam, że pierwszy bym władował cały magazynek w tą chołotę, która bezlitośnie nas okrada i garnie do sejmowego koryta jak spragniony do studni.

 #6728  autor: RobertX
 07 cze 2005, 15:50
Ostre slowa ale prawdziwe. Wlasciwie podatek sciagany jest z wszystkiego i to nie maly a i tak ciagle dziury w budzecie

 #6730  autor: Piotr
 07 cze 2005, 16:14
Poniosło mnie fakt. Jednak jak czytam w internecie, że banda pasożytów z ul. Wiejskiej jak jeden mąż opowieda się za przyznam sobie po zakończonej kadencji dożywotnich odpraw itp. to krew mnie zalewa. Z jeden strony rzesza skur..., którzy w TV gadają, że uzdrawiają Polskę itp. (kabaret) a z drugiej ludzie, którzy umierają bo jakiś pojebany minister czy poseł musi wozic dupsko luksusową limuzyną i mieć chatę odwaloną jak król a na lekarstwa, które ratują życie kasy nie ma. Na dziurawe drogi kasy nie ma (kur... ile ta chołota ssssa pieniędzy od kierowców :evil: ) bo tych świn w rządze jest za dużo.

Czemu mamy podatek na net? Bo nasz śmieszny prezydent (CAŁA POLSKA SIĘ WSTYDZI - RZĄDZĄ NAMI ŻYDZI) i reszta komochów, które jak wygłodniałe świnie lezą do koryta z dewizą życiową: "Jak najwięcej się nachapać cudzym kosztem" doszły do wniosku, że za mało talarów mają w swoich sakiewkach więc trzeba sięgnąć do kieszenie podatników (ludzi korzystających z neta) bo jest i dużo a z dostępu do sieci przecież nie zrezygnują.

KIJ WAM W BARY I KOTWICA W PLECY PLUGAWA BANDO ZŁODZIEJI I SPRZEDAWCZYKÓW POLSKI

 #6878  autor: pajorro
 10 cze 2005, 17:38
Piotr pisze:Czemu mamy podatek na net? Bo nasz śmieszny prezydent (CAŁA POLSKA SIĘ WSTYDZI - RZĄDZĄ NAMI ŻYDZI) i reszta komochów, które jak wygłodniałe świnie lezą do koryta z dewizą życiową: "Jak najwięcej się nachapać cudzym kosztem" doszły do wniosku, że za mało talarów mają w swoich sakiewkach więc trzeba sięgnąć do kieszenie podatników (ludzi korzystających z neta) bo jest i dużo a z dostępu do sieci przecież nie zrezygnują.

KIJ WAM W BARY I KOTWICA W PLECY PLUGAWA BANDO ZŁODZIEJI I SPRZEDAWCZYKÓW POLSKI
Hardcore normalnie ;-)