Strona 1 z 1
Bezprzewodowy net UPC
Post:26 sie 2010, 10:24
autor: keq
Witam.
Czy bezprzewodowy internet UPC jest dostepny w osobnej ofercie, czy tylko dostaje sieprzy zakupie jakiegos pakietu ? Nie ukrywam,ze bylbym zainteresowany taka oferta bezprzewodowego internetu, bo jest naprawde ciekawa

Post:26 sie 2010, 10:36
autor: Marens
keq pisze:Nie ukrywam,ze bylbym zainteresowany taka oferta bezprzewodowego internetu, bo jest naprawde ciekawa

Czy warto płacić 15zł/mies za dzierżawę routera wifi?
To nie jest dodatkowy internet mobilny.
http://www.upc.pl/internet/bezprzewodowy/
Post:26 sie 2010, 11:49
autor: Fafral
UPC =DSL
Kupujesz router DSL za ok 130zł i masz bezprzewodowy internet w domu.
Korzystam z internetu multimedia polska mam podłączenie modem -->router (konfiguracja z płytki) i działa bez problemowo.
Po co masz płacić 15 zł miesięcznie ?
Post:26 sie 2010, 22:47
autor: abcd
UPC!=DSL, UPC=EuroDOCSIS3 (i dlatego mogą oferować takie prędkości, o jakich tepsa na swojej ADSL2+ może co najwyżej pomarzyć).
Wystarczy, że kupisz dowolny router (albo nawet accesspoint bez switcha o ile jeszcze taki dostaniesz) z wejściem WAN RJ45 i podepniesz do niego otrzymany modem.
Post:27 sie 2010, 10:20
autor: Vieslav
Ale głupoty piszecie. UPC to DSL? Od kiedy? DSL to nazwa całego wachlarza technologii, nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś stosował to na kablu koncentrycznym z prostego powodu: jedna żyła.
Do podzielenia internetu od UPC wystarczy ci najzwyklejszy ruter z wejściem rj-45 bez żadnych modemów.
Post:27 sie 2010, 10:38
autor: ciuchcia
Vieslav pisze:Do podzielenia internetu od UPC wystarczy ci najzwyklejszy ruter z wejściem rj-45 bez żadnych modemów.
potwierdzam, wystarczy zwykly router, jednak modem jest rowniez potrzebny (jest przeciez dostarczany przez UPC).
Post:27 sie 2010, 10:53
autor: maniek
Obecnie do każdego zamówienia przez www dla opcji 25 Mb/s router wi fi dają za 0 zł. Sam mam i nie narzekam.
Post:27 sie 2010, 11:41
autor: Fafral
Vieslav pisze:Vieslav
masz rację głupio napisałem. Chodziło mi o to, że musi kupić router DSL (wtedy ma pewność, że zawiera RJ45)
Biję się w pierś!
Post:27 sie 2010, 15:22
autor: ciuchcia
Fafral pisze:Chodziło mi o to, że musi kupić router DSL
problem jest w tym, ze router DSL ma RJ 11 jako gniazdo WAN
Post:27 sie 2010, 15:51
autor: Marens
Musi być router z WAN po RJ45.
Post:27 sie 2010, 15:58
autor: abramek92
Najlepiej Ovislink 1600GL + wgranie Tomato