DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #7645  autor: Piotr
 28 cze 2005, 16:06
Trochę się zamotałem pisząc poprzedni post w tym temacie. Mów jednak co chcesz Witku jeżeli była by możliwość odejścia od TPSA do innego operatora stacjonarnego, który posiada o wiele lepszą ofertę dostępu do sieci w technologi ADSL niż nasz krajowy monopolista wiele osób na pewno by zrezygnowało z jego usług... Ja wiem, że takie posunięcie to kropla w morzu potrzeb ale może chociaż przez to w minimalnym stopniu ceny dostępu do sieci zmalały by.

Pozdrawiam.

 #7712  autor: WitekT
 28 cze 2005, 20:51
No niby wszystkie mechanizmy prawno-techniczne są możliwe i uzgodnione, ale TP ciągle robi innym pod górkę...

 #7792  autor: Piotr
 29 cze 2005, 08:49
A masz jakieś informacji kiedy owa sytuacja może ulec zmianie i ludzie beż żadnych problemów będą mogli przenieść się do innego operatora, wziąść sobie u niego ADLSke zachowując jednocześnie swój poprzedni numer telefonu stacjonarnego?

 #7853  autor: WitekT
 01 lip 2005, 11:08
Nie mam pojęcia, to już raczej kwestia owianych tajemnicą negocjacji...