DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1131210  autor: snorg1
 13 maja 2022, 13:37
Witajcie,
Otóż szukam najtańszej oferty gdzie mozna podlaczyc (jeszcze) telefon stacjonarny na linii orange, gdyż potrzebuje dla dziadków, chcą poprostu przedluzyc obecną umowę która jest w orange.
W netii niestety juz nie ma ofert na liniach orange tylko na swoich
 #1131225  autor: Karlos20
 13 maja 2022, 17:07
Przykro mi, nic tańszego niż za kwotę 59,98 w umowie na 2 lata (bezterminowo to dopłata 10 zł) nie znajdziesz (zawiera 10 zł opłaty za utrzymanie łącza). W pierwszym miesiącu aktywacja 49,99.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131239  autor: Karlos20
 14 maja 2022, 10:41
snorg1: pisałem:
Standardowe ceny to:
59,98 z umową na 2 lata.
69,98 z umową na czas nieokreślony. Ceny zawierają 10 zł dopłaty za utrzymanie linii oraz 10,02 zł rabatu za marketing i eFakturę.
Info na stronie: https://www.orange.pl/internet/internet ... omponent_3
Koniecznie kliknij na "Sprawdź adres" i wpisz swoją lokalizację. Jeśli masz wyłącznie dostęp do linii miedzianej, maksymalna prędkość neta to 20 mbps. Jeśli to przedłużenie umowy, może lepiej skontaktować się z doradcą Orange? Skoro lepszej prędkości się nie wyciągnie, to może jakiś rabacik udzieli. Próbuj.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131245  autor: Vieslav
 14 maja 2022, 12:56
Cennik będzie standardowy:
telefon: umowa na 24 miesiące: 39,99zł, wliczone 100 minut, 59,99 zł nielimitowane połączenia na komórki i stacjonarne.
internet ADSL/VDSL: umowa na 24 miesiące: 59,98 zł.

Nie wiem ile teraz płacisz, ale w przeszłości oferty były dużo korzystniejsze i nie opłacało się ich zmieniać. Sam miałem Orange Love 4 w 1 z ADSL na czasie nieokreślonym przez jakieś 3 lata, bo po prostu po przedłużeniu płaciłbym więcej (na czas nieokreślony płaciłem 85zł, jako ofertę przedłużeniową zaproponowano mi to samo za 109,99zł).

Orange Love 4 w 1 (internet ADSL/VDLS+telewizja+komórka+stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne) będzie kosztował 109,99 zł. Więc chyba lepiej jest dołączyć komórkę do pakietu i wtedy wyjdzie gratis telewizja, bo nie wierzę, że dziadkowie wydają mniej niż 20zł/miesięcznie za utrzymanie numeru komórkowego.