DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1130786  autor: Daammk1
 29 kwie 2022, 12:08
Witam. Do mojej mamy dzwonił gość z Orange żeby wpaść podpisać umowę na światłowód, TV i abonament tel. W związku z tym chciałbym się przygotować na tą wizytę, tak żeby nie wcisnął nam jakiegoś kitu.
Sytuacja wygląda tak, że mamy od lat w Orange neta, TV i 2 numery na abonament. Umowa dawno wygasła, dlatego była przedłużana na czas nieokreślony. Domyślam się że sporo w tej chwili przepłacamy. Za 2 numery tel samego abo płacimy chyba 90 zł. Najlepsze że net nie działa od lat bo coś tam było zmieniane w adresie i wyłączyli. Od jakiegoś czasu telewizja nie działa bo antena sat pękła.
Mam sugerować rozwiązanie tamtej umowy i podpisanie nowej? Czy coś... :D
 #1130806  autor: Vieslav
 30 kwie 2022, 08:27
Najprawdopodobniej przedstawią standardową ofertę Orange Love 4 w 1 ze strony internetowej. Wejdź na stronę Orange i zapoznaj się z ofertą. Umowę najprawdopodobniej aneksują, jednak nie wiem jak to jest z dołączaniem kolejnej komórki do Love (pakiet zawiera w sobie jeden numer).