DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1126789  autor: aster
 12 sty 2022, 16:45
Ostatnio byłem w punkcie i chciałem złożyć wypowiedzenie wraz z zakończeniem okresu promocyjnego (min. okresu obowiązywania umowy), który wypada w sierpniu, ale powiedziano mi że nie mogą tego przyjąć bo inaczej system uznaje, że chcę teraz wypowiedzieć umowę i będą z tego tytułu kary.

Gdy się spytałem czy mogę to zrobić online przez Moje UPC to usłyszałem tę samą odpowiedź.

Poradzili mi, że jedyną opcją to listowne (fizyczne) powiadomienie ich, że chcę zakończyć umowę po okresu promocyjnym. Inaczej się nie da. Czy tak rzeczywiście jest?
 #1126790  autor: iphoneski
 12 sty 2022, 17:04
Ja rok temu wypowiadałem umowę przez Moje UPC. O ile sobie przypominam, wyskakuje formularz, w którym ptaszkujesz wszystkie posiadane usługi i tyle. Ale ja to robiłem faktycznie jakoś miesiąc przed końcem umowy, No i do rozwiązania nie doszło, bo chodziło jedynie o ugranie lepszych warunków co się ostatecznie udało. W każdym razie można normalnie przez system i nie trzeba nic wysyłać.
 #1126889  autor: aster
 16 sty 2022, 02:33
Makabra jest u nich z wypowiedzeniem. Dobrze, że to już moja ostatnia przygoda z UPC będzie.

Umowa 2-letnia kończy mi się chyba 21 sierpnia natomiast naliczanie faktur mam w pełnych miesiącach kalendarzowych (od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca).

Czy zatem mam w lipcu napisać wypowiedzenie umowy wraz z końcem sierpnia czy mam przed 21 lipca dostarczyć im wypowiedzenie aby zakończyć umowę 21 sierpnia?
 #1133942  autor: aster
 20 lip 2022, 12:50
szunaj pisze:
16 sty 2022, 09:08
W "Moim UPC"zgłaszasz w lipcu .Listownie możesz nawet dzisiaj i zaznaczyć że na koniec okresu zobowiązania wtedy umowa zakończy się 31.08.
Umowa wypowiedziana i rzeczywiście będzie ona trwać do końca sierpnia.

Czy już teraz (lub na początku sierpnia) można odesłać im sprzęt czy tylko narobię sobie problemów w ten sposób?