DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1121733  autor: ReneChopinDays
 11 wrz 2021, 09:54
Dzień dobry wszystkim,

Mieszkam na wsi pod Krakowem. Do tej pory miałam z siostrą internet z Playa za 50 zł miesięcznie (55 zł z routerem), jednak teraz zostaję sama, więc już mi się to nie opłaca. Mam telefon na kartę w njumobile, żeby korzystać z Internetu poza domem co jakiś czas kupuję sobie pakiet 9GB za 10 zł.

Zastanawiam się, czy nie skorzystać z opcji njumobile internetowy, gdzie za 29 zł miesięcznie mam 40 GB, po pół roku więcej i tak dalej. Jedyny problem jest taki, że dorabiam sobie z domu zdalnie, ale piszę pracę, więc praktycznie nie używam tego Internetu aż tak dużo. Netflixa oglądam na telefonie, raz na jakiś czas w coś zagram, ale rzadko.

Co moglibyście mi polecić? Chodzi mi o Internet dla jednej osoby tylko, nie muszę mieć w domu WiFi, może mogłabym mieć tę opcję njumobile internetowy i po prostu na laptopie łączyć się z hotspotem? Co sądzicie?
 #1121738  autor: forum_tg
 11 wrz 2021, 11:38
Njumobile to ciekawe rozwiązanie

Ile GB na miesiąc potrzebujesz?
 #1122012  autor: pakierhakierxd
 18 wrz 2021, 14:10
Może sobie póki co poużywaj Flexa 1 mc za 1zł -100 gb (Orange zasięg).
Play 100 gb przy koszcie startera 5zł.

Pozdrawiam :)