DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1113167  autor: PeytonBirch
 11 mar 2021, 12:47
Witam!
Nie posiadam już umowy terminowej z obecnym operatorem tj. multimo. Zastanawiam się nad przeniesieniem internetu i telefonu stacjonarnego gdzie indziej. Zależy mi na obniżeniu kosztów - obecnie płacę 56zł za internet i 41zł za tel stacjonarny. Telefon stacjonarny potrzebuję mieć aktywny ale praktycznie z niego nie dzwonię. Posiadam 2 aktywne abonamenty w Orange w wysokosci 61.50. Gdzie warto przeniesc obie usługi? Czy może pozostać u obecnego operatora?
 #1113371  autor: Nikita_Bennet
 14 mar 2021, 10:09
długo się zastanawiałem bo miałem podobną sytuację (u mnie kabel orange i na tym usługi netii czyli tel 200minut + adsl do 20MB - kiedyś się jeszcze dzwoniło stąd te 200minut). Ostatnim czasem (cięcie kosztów bo wszystko idzie w górę) sprawiło że obie usługi zamieniłem na play. Miałem tam jedną umowę na 2 numery do rozmów i kartę do neta 200GB (użytkowana przez rodzinę) i ta kartą robi teraz za moją podstawową. Do tego jeszcze jakiś numer komórkowy-indywidualny był spięty z kontem w play to przeniosłem tam nr stacjonarny za niecałe 6zł (nie wyraziłem zgód marketingowych), warunek jest że trzeba mieć umowę w play na abonamencie indywidualnym.
Łącznie będzie ponad 100zł za 3 nr komórkowe+karta sim do neta 200GB+ten stacjonarny gdzie mam za darmo wszystko po play a numer trzymamy bo jest u nas odkąd położyli kable TPSA.
Szukaj w ofercie swego operatora bo piszesz że masz coś orange, ja bym tam zaczał.
 #1113372  autor: pakierhakierxd
 14 mar 2021, 10:33
Na twoim miejscu właśnie przeniósłbym telefon stacjonarny do Play lub jakiegoś voipa :)
Ja w związku z tym że ze stacjonarnego w Orange prawie nie korzystam a szkoda mi numeru -ostatnie 2 mc umowy to przenoszę do Halonet -1zł /rok .Maja aplikacja na komputer i telefon i mi to starczy.
Za Playa bym musiał płacić 10zł co mc czy coś takiego a aż tak mi nie potrzebny ten stacjonarny ,prędzej bym wogóle zrezygnował :D

Pozdrawiam :)
 #1114093  autor: Vieslav
 26 mar 2021, 20:08
Nie musisz mieć telefonu stacjonarnego żeby mieć internet. Jeśli prędkość przez kabel jest wystarczająca zainteresuj się pakietem Orange Love. Cena internetu + telefonu komórkowego jest bardzo korzystna. Możesz też wybrać pakiet 4 usług (razem z telewizją). Wtedy telefon stacjonarny wskoczy do pakietu jako VoIP z nielimitowanymi rozmowami. Ostatecznie jednak i tak będzie taniej niż obecnie płacisz.