DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1074298  autor: adikSL
 17 cze 2019, 12:00
Witam mam pytanie do ludzi znających się u mnie jest brak kablówek i jakichkolwiek "szybkich internetów" ów internet już od 5 lat działa poprzez telefon "udostępnienie - punkt dostępu + włączenie 4g/lte". Jednak o ile na początku działał szybko tak teraz laptop nie widzi w ogóle połączeń lub trzeba bardzo długo odświeżacz strony. Mało tego różne telefony w tym bardzo słabo "udostępniają neta po przez tetering . Np. udostępniając teteringiem neta z samsunga j5 czy motoroli seria G tej samej sieci "virgin mobile - play" youtube mogę oglądać w 720p a to samo robiąc poprzez archos diamond lte mający b20 ładuje się - wiesza i mogę max w 420p lub niżej. Chciałbym zapytać jaki szukać sprzęt lub parametry aby dobrze działał do teteringu czy net w ogóle.
 #1074302  autor: iphoneski
 17 cze 2019, 13:00
Udostępnianie internetu po wifi do innych sprzętów to funkcja dodatkowa dlatego działa różnie. W sieci można kupić używany router LTE za ok 100 zł i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie.
 #1074306  autor: adikSL
 17 cze 2019, 13:54
tak tylko mam mnóstwo gb w Virgin i fakt mobile i nie muszę kupić oddzielnej sim pod sam internet. Ten wątek polega na tym i tu proszę o pomoc aby simem z numerem i telefonem ogarnąc możliwie najlepiej internet. Dlatego ważne są kategorie lte wifi może jakiś konkretny model telefonu albo w takich za 500-800zł tanszych telefonach na co zwracać uwagę bo mogę specjalnie pod tą specyfikację kupić telefon (zmienić stary ) ale chciałbym aby ktoś co w tej tematyce jest obeznany coś podpowiedział.
 #1074308  autor: iphoneski
 17 cze 2019, 14:15
Ok, myślałem że masz telefon i tam kartę z netem. Ja osobiście mam doświadczenie tylko z iPhone, Samsungiem i Sony i w telefonach tych firm działało dobrze. Przede wszystkim dobrze żeby telefon agregował kilka pasm LTE bo wtedy osiągniesz lepsze prędkości. B20 to L800 gdzie w Play ma bardzo mało pojemności także na tym paśmie o dobrych transferach możesz raczej zapomnieć.