DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #902312  autor: PiotrG-dz
 29 gru 2016, 21:14
Mam do Was pytanie czy warto obecnie kupić komputer All iN One.Nie mam zamiaru grać na nim w gry PC tylko korzystać z niego do netu.Jednak czytałem na jego temat ,że taki komp działa dosyć wolno(Windows10).Czy to wina słabych podzespołów kompa czy to właśnie Widows10 zamula ten sprzęt.Czy warto dać góra 1700 zł za taki sprzęt?
 #904018  autor: wook
 07 sty 2017, 17:12
Podzespoły wpływają na wydajność, zwykły komputer stacjonarny z monitorem będzie lepszym rozwiązaniem (do przeglądania neta wystarczy karta zintegrowana z procesorem).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #905202  autor: PiotrG-dz
 14 sty 2017, 13:40
Czy chodzi Tobie o taki sprzęt > Komputer MODECOM Free PC lub Komputer KIANO SlimStick?Znalazłem je w elektro markecie cena to 349 do 369zł.Jeśli dodam do tego monitor LED za około 329zł + klawiaturę no to rzeczywiście taki zestaw będzie kosztował połowę tego co sprzęt All In One.
FREE PC wyposażono w dwa porty USB 2.0 (jeden standardowych rozmiarów, drugi w wersji micro).Czy są może klawiatury na wejście micro USB? Bo jeśli ma to nie będzie problemu bo mój modem HSPA+ ma tylko tradycyjne wejście USB.Bo jeśli nie ma klawiatur z micro to nic mi nie da bo będę potrzebował aż dwóch wejść USB2.0.PZDR.
 #905307  autor: wook
 15 sty 2017, 10:50
Ja pisałem o zwykłym PC (skrzynka z możliwością wymiany podzespołów), to coś ma za małą wydajność do przeglądania neta (minimum do przeglądania wygodnego to 4 GB RAM), a pojemność pamięci tych urządzeń nie pozwoli na zapisanie jakiś dużych ilości materiału (system zajmie z 10-13 GB na start, więc zostanie z 15 GB na dane i plik wymiany (ten zajmie minimum 2 GB choć to będzie za mało 4 GB może by starczyło) więc zostaje nam już tylko około 10 GB pamięci (4 minutowy filmik z YouTube (teledysk) w FHD zajmuje około 100 MB) więc według mnie taki sprzęt nie ma najmniejszego sensu (zastanawiałem się nad zakupem tabletu z Windowsem o takich parametrach ale stwierdziłem że nawet do neta zabraknie wydajności).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #910223  autor: neoptb
 09 lut 2017, 10:05
W sieci jest masę komputerów All-In-One i mających dobre parametry. Korzystałem z takiego sprzętu marki MSI i jak do neta i obejrzenia filmu/serialu, spokojnie wystarcza. A zakupy tanio często wychodzą bokiem. Niezadowolenie i strata kasy.

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
 #916311  autor: onekrs
 16 mar 2017, 19:11
Ja mam zle doswiadczenia, warto pamietac ze czesto gesto podzespoly w tego typu AIO sa niestandardowe, jak klapnie np plyta glowna to zegnaj Pamelo:)

Telefonik telefonikiem