DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #862176  autor: adiq1033
 17 kwie 2016, 11:26
Witajcie.

Chciałbym kupić głośniki komputerowe. Dotychczas korzystałem z Logitech S-220, wcześniej zaś miałem Logitech X-530.

Szukam głośników z myślą o filmach i ewentualnie grach wideo. Cieszyłbym się, gdyby miał możliwość powieszenia ich na ścianie bądź przymocowaniu np. na monitorze, aby nie zajmowały mi miejsca na powierzchni biurka.

Co mozecie polecic? Rozwazam powrot do X-530, za niecałe 200zł można kupić używane w ładnym stanie. Do nowych mogę dopłacić 50-100z(okres gwarancji minimum 2 lata, a najlepiej 3).
 #870986  autor: Mika93
 10 cze 2016, 15:33
Mój chłopak kupił creative A550 5.1 w sferisie, wszyscy na forach mówili mu że do lapka to kiepski wybór że dużo lepsze by były jakieś 2.1 ale nam zależało żeby dźwięk rozchodził się równomiernie po całym pokoju, a że mieszka w kawalerce z dużym pokojem ok. 3x4 m to nie było problemu z rozmieszczeniem. Bardzo fajnie słucha się muzyki, przyjemny basik, który można regulować. nadaje się też do oglądania filmów z odpowiednimi przejściówkami da się uzyskać efekty kinowe, podłączmy je też do tv jak chcemy klimatycznie film oglądnąć.