DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #860395  autor: faxior3
 06 kwie 2016, 13:00
Jak w temacie. Z jakich programów korzystacie na swoich komputerach? Miałem wgranego na starcie McAfee ale strasznie drażni, nie pozwala na instalowanie wielu aplikacji. Poza nim mam Avasta. Polecacie coś lepszego?
Korzystam również z takich aplikacji jak Ccleaner, adwcleaner i malwarebytes anti malware w celu poprawienia wydajności komputera. Korzystacie z czegoś podobnego wartego skorzystania? Pozdrawiam
 #860397  autor: Morvius
 06 kwie 2016, 13:04
Korzystam z Kaspersky Internet Seciurity (119zł). Na smartfona również.

Klasyczny obserwator wątku.
 #863295  autor: Bartmanno
 25 kwie 2016, 15:12
Ja tam korzystam z 360 Total Security. Bardzo fajny darmowy antywirus, który zżera bardzo mało zasobów systemowych: http://goo.gl/Ob5jsu Jeszcze się na nim nie zawiodłem!

AdwCleaner najlepszy sposónb na syf na kompie
 #867961  autor: rhub
 26 maja 2016, 14:47
Mam u siebie teraz gdata total, na razie wersję 30dniową, bo niedawno przesiadłam się na drugiego kompa. Miałam poprzednie wersje i widzę, że popracowali i i nad interfejsem i nad tym żeby nie obciążał systemu, fajnie że skan nie trwa godzinę tylko szybko śmiga. wiem, że mają dobre zabezpieczenia przelewów bankowych, po tym co się czyta w necie na temat hakowania kont to warto też o tej opcji pamiętać.
 #867993  autor: Aurora
 26 maja 2016, 19:19
Szukam nowego antywirusa. Możecie polecić jakiś dobry i sprawdzony?
 #868500  autor: rhub
 31 maja 2016, 09:29
Tak jak pisałam wcześniej, zastanów sie nad gdatą total, zawsze możesz sobie 30 dniową wersję zainstalować na wypróbowanie i zobaczyć jak działa. Miałam przez chwilę darmowego i nic nie wykrywał a czuć było że coś nie tak, po zainstalowaniu gdaty od razu syf wyłapały i teraz mam spokój, też te wkurzające paski z przeglądarki usunął. Ostatnio znalazłam ciekawy art na temat nortona https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/kr ... a-nortona/ to tak ku przestrodze
 #870179  autor: ywis
 07 cze 2016, 11:10
Osobiście jeśli mogę coś podpowiedzieć, to ESET Smart z ochroną bankowości elektronicznej. Nie muli, szybkie skanowanie, skuteczność, mnogość konfiguracji produktu, laboratorium szczepionek w Krakowie, a i cena też nie jest zła.
 #876850  autor: rhub
 13 lip 2016, 09:23
O Esecie ostatnio było trochę newsów że miał jakiś błąd, ktory wykrywał trojany na allegro :D, chyba go zhakowali.
 #879543  autor: jerzy_kowalski
 29 lip 2016, 10:27
Morvius pisze:Korzystam z Kaspersky Internet Seciurity (119zł). Na smartfona również.
Najlepszy anty vir jaki dotychczas miałem- polecam.
 #880711  autor: marena
 03 sie 2016, 17:07
Ja od lat korzystam z McAfee i mi w żaden sposób nie przeszkadza, nigdy nie mogłam na niego narzekać i nie sprawiał mi żadnych problemów.
 #884668  autor: rhub
 28 sie 2016, 15:55
a jak z ostatnią aktualizacją do macaffe, kumpel go ma i mówił że przy nowej wersji windowsa coś tam się nie chciało zaktualizować a na naprawdę tego kilka tygodni miał czekać
 #884674  autor: cyanoone
 28 sie 2016, 17:33
Jak miałem Windowsa to korzystałem z F-secure, potem też z Aviry Free. Oba godne polecenia :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #884702  autor: pakierhakierxd2
 29 sie 2016, 08:05
Korzystam od lat z Avg Free i nie narzekam ;) ,na 3 sprzetach go mam.

Pozdrawiam :)
 #884711  autor: sa
 29 sie 2016, 08:57
Gdata ewentualnie Eset.Nortona nie polecam słabiutki jest miałam to cudo testowo na 60 dni na nowym lapku i odinstalowałam po m-cu bo przez 3 dni nie robił żadnej aktualizacji :shock: ani skanowania plików ściąganych :evil: .Na innym lapku załapałam wirusa i bidulek nic nie znalazł a gdata w pierwszym testowym skanowaniu znalazł trojana.Nie rozumiem jak za nortona można dać choćby 1 zl ta firma jest strasznie przereklamowana.Co do kasperskiego na moim lapku nawet nie byłam w stanie go zainstalować po prostu zawiesił się przy próbie instalacji.Może jest dobry ale na naprawdę mocny sprzęt bo na lapki niespecjalnie pasuje chyba że te do gier za kilka tysięcy zł..Z darmowych to chyba jednak Comodo ale trzeba uważać, bo lubi false widzieć i pliki systemowe fabrycznie zainstalowane chce odinstalowywać, z tego samego powodu nie używam aviry bo raz zrobiłam ten błąd i usunęłam co mi wskazał efekt?Ponowne ustawianie całego systemu ,różnica jest taka że comodo jest po polsku a avira nie.Avasta też nie polecam dał się złapać na wirusie w programie startowym(jakiś drobny wirusek) i nie chciał się włączyć problem rozwiązał zwykły skaner emisoft emergency kit i szczerze mówiąc ich antywirusa tj emisota to bym nawet spróbowała bo jakoś strasznie drogi nie jest a czyścić to jednak potrafi i to porządnie .Icarus też był kiedyś niezły teraz nie wiem bo silnik zmienił.Tylko trochę nadaktywne są ale łapią solidnie.McAffe nie jest zły ale też nic wybitnego to zwykły przeciętniak antywirusowy,ale jego oznaczenia stron kolorami bywa nawet fajne. ale bywa problem z nową wersją lub aktualizacją do nowej jak skończy się licencja, kiedyś chcieli zapłaty kartą kredytową zamiast normalnie gotówką czy przelewem, na szczęścia można go nabyć w pudełku inaczej kicha.
 #891419  autor: rhub
 13 paź 2016, 23:19
McAfee chyba miał jakiś problem z aktualizacjami ostatnio, niestety duża część antywirusów mocno zamula, mi norton wszystko blokował, nie dało się nawet foxit readera zainstalować:D
 #893259  autor: rhub
 26 paź 2016, 23:01
Miałam u mnie się nie sprawdził, kiedyś na pendrivie przyniosłam jakiegoś wirusa i nawet nie zareagował i tak sobie trojan siedział i zamulał :/
 #918618  autor: paulides
 31 mar 2017, 13:09
Słaba wypada w różnych rankingach :(

Człowiek nie jest w Nieskończoności jedyną istotą obdarzoną rozumem. / Tesla