DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #840480  autor: adiq1033
 15 gru 2015, 12:17
Hej.

Nie mogę rozgryźć pewnej sprawy. Nabyłem niedawno Xbox One, mam w domu monitor Iiyama E2472HD do ktorego podłączyłem konsole. Niestety monitor nie ma wbudowanych głośników, ma za to złącze słuchawkowe miniJack. Jak podłacze konsolę kablem HDMI i wepnę słuchawki (Creative EP-550) to mam dźwięk z gry. Do komputera stacjonarnego podłączone są Logitech S-220, które obecnie się marnuja, bo pecet uruchamiany jest raz na ruski rok. ;)

Moje pytanie brzmi:

JAK PODŁĄCZYĆ KONSOLE XBOX ONE DO MONITORA IIYAMA E2472HD, ABY DŹWIĘK WYDOBYWAŁ SIĘ Z GŁOŚNIKÓW LOGITECH S220?

Próbowałem w ten sposób:
Głośniki mają dwa wtyki, zielony (dźwięk) i różowy (mikrofon), zakupiłem taką przejściówkę: [ http://www.morele.net/kabel-sandberg-mi ... 16-651581/ ], ale po podłączeniu do monitora dźwięku nie ma.

JAKIEŚ SUGESTIE, POMYSŁY?
 #842138  autor: wook
 26 gru 2015, 21:01
ta przejściówka rozdziela sygnał na 2 oddzielne (np podłączenie 2 zestawów słuchawek) bo ma podział jack'a na 3 części podział z mikrofonem miałby 4, a samo podłączenie zielonego wtyku do monitora daje dźwięk?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #846158  autor: adiq1033
 20 sty 2016, 11:38
Tak, dało. Po prostu miałem konsole wczesniej podlaczona przez adapter z dvi na hdmi, ktory nie przesyłał dźwięku, dlatego nie było go w głosnikach po podłączeniu do zielonego wtyku, po przełaczeniu na port hdmi w monitorze i włączeniu głośników wpiętych to wspomnianego wtyku jest dźwięk i mozna grac. :)