DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #839249  autor: adiq1033
 09 gru 2015, 13:55
Hej.

Szukam słuchawek dokanałowych z mikrofonem, za rozsądną cene, dobrej jakości. Co możecie polecić? Zestaw ma służyć do rozmów przez telefon w trakcie prowadzenia i do komunikacji glosowej w grach (Xbox One).

Zakres cenowy 0-150zł. :)
 #840478  autor: adiq1033
 15 gru 2015, 12:01
Takie kompletnie odpadaja. Sytuacja jest troche skomplikowana, w skrócie postaram sie ja przedstawic:

Mam zestaw Mad Catz Tritton Pro+ ktory nie do konca jest kompatybilny z XBO, tzn. dźwięk przestrzenny mam po podłączeniu przewodem optycznym, ale mikrofon nie działa, natomiast gdy podlacze sluchawki do zlacza miniJack w gamepadzie mam słyszalny dźwięk czatu i moge prowadzic rozmowe.

Wszystko sprowadza sie do tego, aby kupic male, douszne sluchawki z mikrofnem, ktore sluzylyby mi do obslugi czatu, na nie zas zakladalbym MadCatzy z ktorych lecialby dzwiek z gry. ;)
 #840483  autor: Loniser
 15 gru 2015, 12:45
Droższe niż wspomniałeś, ale sprawdź: a-JAYS Five - może nawet do zwykłego prowadzenia cztu są aż za dobre....A z takiej normalnej półki to mam: Słuchawki KOSS KEB15i, ale nie korzystałem z nich nigdy do rozmów.
 #840490  autor: adiq1033
 15 gru 2015, 13:09
Bez przesady, za MadCatz zapłaciłem 250zł, więc teraz coś tańszego chciałbym kupić - jak wspomniałem zestaw ma służyc tylko do komunikacji z innymi graczami, chcialbym aby mikrofon byl naprawde dobrej jakosci, ale za rozsadna cene. Zmniejszmy budżet do przedziału 50-100zł.