DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #694685  autor: user_delete34
 30 sty 2014, 14:21
Od niedawna mam lapka z W7 na pokładzie. Jeżeli dobrze pamiętam (nie mam go obok) na lapku z XP za każdym razem odświeżała się lista sieci WiFi, gdy chciałem je zobaczyć. Na Windows 7 - uznajmy, że jestem w nim świeży - lista sieci raz pokazuje się w pełni, innym razem widzę tylko sieć, z którą jestem połączony. Laptop w tym samym miejscu, sieci na pewno ciągle działają. Nie wydaje mi się to normalne - albo wszystkie, albo ta połączona. Stery najnowsze do tej karty (standardowe Dellowe WiFi, chyba 1540). Co jest winne? A może nic i tak ma być?
EDIT:
Dodatkowo nieraz zostaję rozłączony (po czym automatycznie połączony, ale chwilę bez sieci czekam) mimo dobrego sygnału.

 #694744  autor: wtd
 30 sty 2014, 18:30
Co do zrywania - zobacz w ustawieniach routera jaką masz szerokość kanału, na paru urządzeniach miałem z tym problem jak było ustawione to szersze, 40MHz. A co do listy wifi - jak rozwijasz to menu sieci to nie ma tam przypadkiem takiego małego przycisku odśwież?

 #694749  autor: user_delete34
 30 sty 2014, 18:37
wtd, nie mój router.
Przycisk odśwież - jest, ale chodzi mi o to, że sieci nagle znikają z listy bez powodu i pojawiają się po czasie. Nie chodzi mi o to, żeby odświeżyć listę, ale czy czasem moja karta czegoś nie odwala?

 #694802  autor: wtd
 30 sty 2014, 20:54
Po czasie to znaczy po paru sekundach, czy np. następnego dnia?