DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #552529  autor: user_delete34
 07 maja 2012, 16:22
Vieslav pisze:4sync - 15GB, ale podlega pod 4shared, a wiadomo, co to jest i do czego służy.
Na 4shared jest o tyle nieciekawie, że nawet jak się ma konto (ale nie premium), to i tak trzeba czekać na pobranie pliku.

 #630850  autor: skopek
 04 maja 2013, 00:26
[quote="Vieslav"][/quote] Używam Dropboxa i próbowałem MyDisc Google.

Pierwszy - po tygodniu użytkowania skasował wszystkie pliki, na szczęście pozostawił resztki, z których można by od biedy odtworzyć, np.: (deleted 4da41278-2255d0-33a25222).tif. Poza tym niekiedy okazuje się, że nie przepisał pliku na serwer, i na drugim komputerze go nie ma.
Drugi - robił co chciał, nie synchronizował, kasował, nie odzywał się.

Strach pomyśleć, co by było, gdyby tak z mozołem ulokować na którymś z nich archiwum zdjęć. Jak kiedyś z Sony-Image-Station: "On February 1st, 2008 Sony will close the ImageStationŸ online photo service." Czyli "zabierajcie swoje zdjęcia, my je przerobimy na miniatury"

 #630879  autor: Vieslav
 04 maja 2013, 10:23
Czy ty przypadkiem nie masz internetu mobilnego? Bo mi na mobilnym czasami dropbox odmawia współpracy, ale jeszcze nic nigdy nie wykasował. Zresztą, jak coś to masz pliki fizycznie na dysku.

 #748389  autor: hyccu
 12 wrz 2014, 15:47
Co do bezpieczeństwa danych w chmurze, proponuję aby zajął się ktoś tym doświadczony, firma która zajmuje się bezpieczeństwem danych w chmurze, nadzoruje i zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych, osobiście polecam integratedsolutions czasem warto zainwestować aby spać spokojnie.