DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

Moderator: Moderatorzy

 #40115  autor: ziomel
 02 sty 2006, 21:40
witam...mam pewien problemik sciagnalem gre z neta...powinna ona byc w formacie .iso ...ale w moim komputerku podczepila sie jako winrar czy da sie przywrocic jej pierwotny stan??...tak zeby plik byl iso anie winrar...takto nie moge ani wypalic jej na [lytke jako plik obrazu ani prze daemon tools:(

 #40120  autor: Kaczy
 02 sty 2006, 21:47
Mój komputer--> górne menu Narzędzia.

Opcje folderów--> Typy plików

Ładuje Ci się długa lista wszystkich plików. Znajdujesz ten z rozszerzeniem iso i usuwasz.

To doprowadzi do tego, że plik nie będzie się w żadnym programie odpalał.

Ps. U mnie też się odpala w WinRarze. Nie jest to żaden problem. No i normalnie mogę sobie płytki wypalać.

Wybieram sobie opcję "Wypal obraz" i zaznaczam ten plik z rozszerzeniem :mrgreen:

...::: Made for loneliness :::...

 #40129  autor: Klusek
 02 sty 2006, 22:33
Tak jak powiedział Kaczy to, że *.iso są powiazane z WinRarem to żaden problem i absolutnie nie przeszkadza to w wypalaniu płytek. Żeby zlikwidować powiązanie z WinRarem uruchom go a następnie naciśnij ctrl + s -> integracja i odznacz iso.

Obrazek
Obrazek

 #40130  autor: ziomel
 02 sty 2006, 23:19
dzieki wielkie udalo sie:)

 #40240  autor: kalin
 03 sty 2006, 16:15
Odbiegajac od tematu...Klusek od jakiegos czasu zastanawia mnie czy Ty nie jestes informatykiem? :-D Pytam z czystej ciekawosci.

 #40398  autor: Klusek
 03 sty 2006, 20:03
Informatykiem? Nie, po prostu lubię komputery i się tym interesuje, ale do informatyka mi jeszcze daleko :)

Obrazek
Obrazek

 #40400  autor: blom
 03 sty 2006, 20:16
domyslenie iso jest powiazane z winrar'em bo format archiowum i "obrazu" jest

Klusek ale ci tu za special persona biora...