DAJ CYNK
  • Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.
Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
 #1083410  autor: mirekK
 08 lis 2019, 09:01
mediolan pisze:
30 lip 2019, 11:40
Marcin może temat zaktualizować..
chyba najlepszy to play lub fakt mobile 20GB/200 zł ( nie ma 500 zł fakcie już )
i potem plus ale doładowanie 5 zł konieczne
ps.play jednorazowy bonus na kartę za swojego życia
Przyłączam się do prośby oraz potwierdzam promocję Play (chyba aktualnie najlepsza gratisowa na rynku). Co do operatora PLUS odradzam, same problemy i kruczki w regulaminach, wdanie nowej karty 12 pln.
 #1083416  autor: mirekK
 08 lis 2019, 09:44
Zerknij na moje wpisy... myślisz, że jestem trolem ? :)

Po prostu od kilkunastu lat, jeśli w PLUS pojawiła się promocja to zawsze gdzieś był kruczek... głeboko zaszyty lub wręcz absurdalny - tym samym problemy (np w aplikacji mobilnej jest info, że korzystasz z promocji, ale w rzeczywistości nie bo nie spełniasz jakiś warunków... to pytam dlaczego status jest, że coś jest aktywne ??? ). Najmniej problemów z FAKTmobile (wystarczy zadzwonić do BOK żeby się przekonać), o dziwo w tej samej sieci znacznie słabiej jest w Play (bardzo często arogancka postawa konultantów lub zwyczajna nie wiedza); później Orange (plus za starą ofertę 100 GB ; BOK na poziomie.. to do razu rzuca się w oczy) i jeszcze jakoś neutralnie Era, ale zawsze z droższą ofertą i próbą wmanewrowania w abonament. Na szarym końcu niestety A2mobile, bezczelne usuwanie wpisów z witryny fb; równie aroganccy konsultanci; brak połączeń oczekujących...

O dziwo znam jeszcze sporo osób, które płacą rachunki po 60-80 pln.. zamiast wybrać pre-paid nolimit za 20-25 pln - gdziekolwiek.
 #1083419  autor: Remington
 08 lis 2019, 09:51
Tylko co to ma do przedmiotu tego wątku? Nic. Wątek jest o promocjach za przeniesienie do prepaida, a nie o polecaniu sieci lub odradzaniu. Kosz.

P.S. Jakoś przez 2,5 roku w prepaidzie Plusa nie natknąłem się na żadne „kruczki”, za to promocji było mnóstwo (choć nie wszystkie działały tak jak powinny, ale reklamacje zawsze mi uznawali).
 #1083977  autor: Kryniczanin
 15 lis 2019, 05:30
To są grube mln zł i nie ma widoków by te koszty nie rosły (a wręcz przeciwnie) biorąc pod uwagę podejście do źródeł energii w naszym kraju oraz opłat za emisję CO2. Bez atomu i radykalnie większego udziału OZE to jest w zasadzie droga donikąd.
Rozwiązanie jest proste - Polexit. Koniec płacenia miliardów za wymysły ekoterrorystów nazywane limitami CO2 do wydumanych bajek o globalnym ociepleniu.

Atom nigdy w Polsce nie powstanie- jestem jego gorącym zwolennikiem. Żarnowiec już to udowodnił w latach 90 - tych.