DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
 #758169  autor: szamot1616
 24 paź 2014, 16:21
witam.
mam pytanie do użytkowników tego forum, czy ktoś z was korzysta czy korzystał z dostępu do internetu stacjonarnego w Netii na linii Orange dawniej TP w technologii vdsl, jakie macie z nim doświadczenia, jak długo czekaliście na jego instalację.
mam u nich internet od 7 lat i szczerze mówiąc nie miałem większych problemów z nim, w mojej lokalizacji rzekomo jest dostęp do 80mbit, mieszkam 300m od centrali. dzwoniąc na infolinie Netii konsultanci nie są zbyt rozmowni na temat vdsla bsa. wypowiedziałem usługę ponad miesiąc temu, zakończenie świadczenia jej jest przewidziane na koniec października, niestety takie mają procedury że trzeba wypowiedzieć usługę na adsl i podpisać nową umowę, z tego co czytałem w Orange jak się proponuje tą usługę to ją aneksują przyjeżdża technik sprawdza łącze i wtedy wiadomo czy coś z tego będzie, ale dostęp do internetu jest świadczony w sposób ciągły, a tu jest przerwa i nie wiem jak długo. zadałem na początku to pytanie bo coraz częściej zastanawiam się czy po prostu nie podpisać umowy z Orange co może przyspieszyć cały proces instalacji i technik który będzie u mnie poprawnie skonfiguruje router bo będzie miał dane od Orange, znając życie Netia pewnie nie da mu haseł do logowania dostępu do neta.to co wiem że Netia daję do tej opcji Netia spota2 który jest skonfigurowany już pod użytkownika prawdopodobnie tylko trzeba go podpiąć do linii i gniazdka el. z góry dziękuje.

 #758304  autor: pakierhakierxd
 25 paź 2014, 15:30
Dane do logowania możesz przepisać z panelu konf. Netia Spota :)

Pozdrawiam :)