DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
 #757669  autor: wujoo933
 22 paź 2014, 09:47
Witam, orientuję się ktoś jakie warunki można wytargować z działem utrzymania klienta w Netii ?

Do tej pory rozmawiałem podobno z 3 osobami z działu utrzymania klienta, którzy nie zaoferowali niczego lepszego niż na stronie... Więc wątpię żeby to były osoby z działu trzymania klienta.

Może ktoś da przykład ile można ugrać, chciałbym internet 20Mb/s(więcej niestety nie pójdzie bo jestem na starych liniach TP) bez telefonu,bez opłat za utrzymanie łącza, umowa na max 12 miesięcy i abonament nie większy niż 60 zł miesięcznie.

Oraz może ktoś podpowie co jeszcze było by przydatne w abonamencie słyszałem coś o linii LLU ale nie wiem co to jest i o ADSL2+, Proszę o jakieś porady, z góry DZIĘKI ! :)

 #757816  autor: sq
 22 paź 2014, 21:02
cały temat masz opisany praktycznie w tym wątku:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=66757
wszyscy co przedłużali i kombinowali co tu da się jeszcze ugrać pisali tam.

o warunkach przy umowie na 12 msc niestety się nie wypowiem, bo nawet mnie taka nie interesowała, więc ten wątek w żadnych rozmowach z Netią nigdy się u mnie nie pojawił (no, chyba żebym nie przedłużył, to umowa automatycznie przedłużyłaby mi się na 12 msc na tych samych warunkach).

LLU - to pętla uwolniona - w wielkim uproszczeniu - Netia ma bardziej bezpośrednie podpięcie pod Twoją linie przez co może zaoferować lepszą ofertę zamiast płacić dodatkowy haracz do TP.
Jest to ograniczone terytorialnie, więc musisz zapytać czy jest możliwość u Ciebie - jak jest to powinieneś móc ugrać coś ekstra, jak nie ma, to zbyt wiele raczej dodatkowo Ci nie dadzą..

adsl/adsl2+ itd - to po prostu technologia na której opiera się internet od TP (; albo Netii,

Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N1600 ->Moto Cliq2/ S5610 ->Jiayu G4->LG G4/S5=>S9+ /A5

 #757835  autor: wujoo933
 22 paź 2014, 23:16
Dzięki za odpowiedź i wyjaśnienia :)